Pokémon TCG - Sword & Shield - Sword & Shield — Lost Origin


Scarlet & Violet Paradox Rift

Scarlet & Violet Paradox Rift

V rozšíření Pokémon TCG: Scarlet & Violet-Paradox Rift vás čeká dobrodružství při střetu časových linií!

Datum vydání: 3. listopadu 2023


Pokémon Sun & Moon Cosmic Eclipse

Pokémon Sun & Moon Cosmic Eclipse

Nejvyšší spojení hvězd a pokémonů!

Rozšíření Pokémon TCG: Sun & Moon-Cosmic Eclipse, které je vrcholem série Sun & Moon, posiluje spojení Pokémonů a trenérů a posouvá kombinace TAG TEAM na novou úroveň! Pusťte se do boje s Charizardem & Braixenem-GX, Venusaurem & Snivy-GX, Blastoisem & Piplupem-GX a Solgaleem & Lunalou-GX, spolu s trojitým TAG TEAMem Arceus & Dialga & Palkia-GX a mnoha dalšími! Pociťte hvězdnou sílu Pokémonů s rozšířením Sun & Moon-Cosmic Eclipse!


Shining Fates

Shining Fates

Pokud chceš mít nejzářivější Pokémony, musíš si pořídit edici Pokémon Shining Fates. V této edici najdeš shiny Pokémony, kteří ti budou dělat parádu v každé bitvě. Máme pro tebe spoustu možností, jak si rozšířit svou sbírku. Můžeš si vybrat z Elite trainer boxu, V boxu, plechovek, mini plechovek, prémiových boxů nebo alb. 

Tak neváhej a objednej si edici Pokémon Shining Fates ještě dnes!


Pokémon slovníček

Pokémon slovníček

Nejsi si jist*á, co znamenají některé pojmy, které můžeš najít i u nás na webu? Tady nejdeš vysvětlení :)


Scarlet & Violet 151

Scarlet & Violet 151

Spoj se s Bulbasaurem, Charmanderem a Squirtlem a staň se svědkem zcela nového úsvitu v Kantó! S tímto novým dnem přichází i nová šance vystopovat staré přátele, najít nové parťáky a chytit každého z původních 151. Objevte neobyčejné ex Venusaura, ex Charizarda a ex Blastoise na speciálních kartách s podmanivými ilustracemi a prozkoumejte města a krajinu znovuoživené země - možná na svých cestách najdete i nepolapitelného ex Mewa. V rozšíření Scarlet & Violet 151 se odehrají nová dobrodružství a objeví se nové obzory!


Scarlet & Violet Obsidian Flames

Scarlet & Violet Obsidian Flames

Zuřivé plameny kované v temnotě!

Červeně žhavé uhlíky osvětlují černou noc a jiskry vzplanou v peklo, když Charizard ex vyrazí vpřed s nově objevenou silou temnoty! Třpytivý fenomén Terastal propůjčuje některým Pokémonům ex, jako jsou Tyranitar, Eiscue a Vespiquen, jiné typy než obvykle, zatímco Dragonite ex a Greedent ex ukazují, že ovládají své vlastní vnitřní síly. Aby toho nebylo málo, Revavroom ex, Melmetal ex a další Pokémoni slibují změnit průběh bitvy v rozšíření Scarlet & Violet-Obsidian Flames!


Scarlet & Violet Paldea Evolved

Scarlet & Violet Paldea Evolved

Energie stoupá, probouzejí se nové síly a odhalují se nebezpečné legendy! První partneři Meowscarada ex, Skeledirge ex a Quaquaval ex se vyvinuli, aby vystoupili na scénu s fascinující magií, zpěvem a tancem. Mezitím Forretress, Slowking a Dedenne září jako Tera Pokémon ex a Chien-Pao ex, Ting-Lu ex a další přinášejí skličující síly vyžadující odvahu velet. V rozšíření Pokémon TCG: Scarlet & Violet-Paldea Evolved se do party Pokémonů ex přidá dokonce i Pikachu!


Scarlet and Violet

Scarlet and Violet

Vydejte se na cestu do oblasti Paldea! Seznamte se s prvními parťáky Sprigatitem, Fuecocem a Quaxlym a prozkoumejte sílu legendárních pokémonů Koraidona a Miraidona jako Pokémon ex. Další Pokémoni ex se vyvinou do boje - včetně Arcanina a Gyaradose s novým oslnivým vzhledem. Ještě více Pokémonů se objevuje jako ilustrační vzácné karty s úžasnou grafikou - objevte je všechny v rozšíření Pokémon TCG: Scarlet & Violet!


Sword & Shield Crown Zenith

Sword & Shield Crown Zenith

Pokémon TCG: Crown Zenith je nejnovějším speciálním rozšířením, které vyšlo v rámci série Sword & Shield karetní hry Pokémon Trading Card Game.

Rozšíření vyšlo 20. ledna 2023.


Sword & Shield Silver Tempest

Sword & Shield Silver Tempest

V dálce se ozve zlověstný hukot a Lugia-VSTAR se vynoří z mořských hlubin, aby odpověděl na volání! Prozkoumejte neprozkoumaná území v doprovodu Alola-Vulpix-VSTAR, protože Serpiroyal, Icognito a Flunkifer se k vaší výpravě připojí jako Pokémon-VSTAR. Regieleki-VMAX a Regidrago-VSTAR se probouzejí ze spánku a čeká je legendární bitva. Objevte mocná partnerství v Galerii trenérů a vydejte se na dobrodružství s rozšířením sběratelské karetní hry Pokémon Sword & Shield Silver Storm Winds!


Sword & Shield Lost Origin

Sword & Shield Lost Origin

Odpadlický pokémon Giratina je jedním z ústředních pokémonů rozšíření, objevuje se v jeho Origin Forme. Giratina V a Giratina VSTAR patří mezi několik karet, které mají útoky nebo schopnosti interagující se Ztracenou zónou, což je mechanika, která se naposledy objevila v rozšíření Cosmic Eclipse série Sun & Moon.


Pokémon GO

Pokémon GO

Rozšíření Pokémon GO je speciální spolupráce mezi hrou Pokémon GO pro iOS a Android a karetní hrou Pokémon Trading Card Game. Rozšíření obsahuje různé Pokémony, které bylo možné potkat ve hře Pokémon GO, se směsí ručně kreslených a fotorealistických kreseb odkazujících na různé aspekty hry, z nichž některé podporují mechaniky Pokémon V, Pokémon VMAX, Pokémon VSTAR a Radiant Pokémon. Předměty, místa a postavy pocházející ze hry Pokémon GO jsou vyobrazeny také na kartách trenérů.


Sword & Shield Astral Radiance

Sword & Shield Astral Radiance

Pokémon Sword and Shield - Astral Radiance je edice, která vám dává možnost setkat se s nejúžasnějšími a nejmocnějšími Pokémony v galaxii. V každém Boosteru čeká na vás 10 karet, které jsou tak různorodé a vzácné, že ani nevíte, co z nich vybírat. 

S těmito kartami si můžete vytvořit balíček snů nebo rozšířit svou sbírku o klenoty, které budou zářit na vaší poličce.


Sword & Shield Fusion Strike

Sword & Shield Fusion Strike

Styly se kombinují v nové strategii!

Cesta vpřed odhaluje neomezený potenciál, protože se objevuje nový styl Fusion Strike, který využívá nespoutaného ducha pokémonů i trenérů! Přizpůsobiví noví Pokémoni V jako Genesect V, Hoopa V a Mew VMAX jsou dychtiví po boji, zatímco Pokémoni Single Strike a Rapid Strike se objevují ve svých gigantamaxových podobách jako Rillaboom VMAX, Cinderace VMAX a Inteleon VMAX. Jděte s proudem a objevte nové mocné strategie ve hře Pokémon TCG: Sword & Shield-Fusion Strike!


Sword & Shield Brilliant Stars

Sword & Shield Brilliant Stars

Set Brilliant Stars přináší novou VStar mechaniku. Opět jsou k dispozici silní V a VMAX pokémoni. V nabídce je kromě klasických Pokémon balíčků, boosterů boxů, checklane blisterů, 3 packů a elite trainer boxů také zbrusu nové balení, tzv. Stadium box.