SM4 Sun & Moon Crimson Invasion

Pokémon TCG: Sun & Moon Crimson Invasion / Awakened Heroes / Ultradimensional Beasts

Pokémon TCG: Sun & Moon-Crimson Invasion (japonsky: 覚醒かくせいの勇者ゆうしゃ Awakened Heroes a 超次元ちょうじげんの暴獣ぼうじゅう Ultradimensional Beasts) je název čtvrtého hlavního rozšíření karetní hry Pokémon Trading Card Game ze série Sun & Moon (v Japonsku Sun & Moon Era). Sada pokračuje v karetní hře s Pokémony VII. generace a Pokémony-GX.

Crimson Invasion je název čtvrtého hlavního rozšíření série Sun & Moon pro karetní hru Pokémon. V Japonsku bylo vydáno jako dvojrozšíření Awakened Heroes a Ultradimensional Beasts, která tvoří čtvrtý rozšiřující blok v rámci Pokémon Card Game Sun & Moon Era. Vychází z Pokémonů Sun a Moon a obsahuje Pokémony VII. generace, syntetického Pokémona Silvallyho a Ultra bestie. Anglické rozšíření bylo vydáno 3. listopadu 2017, zatímco japonské rozšíření bylo vydáno 15. září 2017.

Crimson Invasion představilo Pokémony Ultra Beast-GX. Měly červenou grafiku GX, červený a černý pruh pod HP a typem, který uváděl, že Pokémon je Ultra Bestie, pruh obsahující energetickou cenu útoku GX, název a poškození, a pole s pravidly Pokémon-GX obsahovalo červený a černý pruh se stříbrným okrajem a popis útoku GX byl napsán červeně.

Ve hře Awakened Heroes se nevyskytují Pokémoni temného a vílího typu. Stejně tak ve hře Ultradimenzionální bestie nejsou Pokémoni ohnivého a kovového typu.

Podle Bulbapedie

Karty v sadě

  • anglicky: 124
  • Japonština: 124

Číslo sady

  • anglicky: 74
  • Japonština: 67

Datum vydání

  • Angličtina: 3. listopad 2017
  • Japonsky: 15. září 2017