SWSH5 Sword & Shield Battle Styles

Pokémon TCG: Sword & Shield Battle Styles / Single Strike Master / Rapid Strike Master

Pokémon TCG: Sword & Shield-Battle Styles (japonsky: 一撃いちげきマスター Single Strike Master a 連撃れんげきマスター Rapid Strike Master) je název pátého hlavního rozšíření karet ze série Sword & Shield pro Pokémon Trading Card Game (v Japonsku Sword & Shield Era). Sada pokračuje v karetní hře Generace VIII, Pokémon V a Pokémon VMAX.

Battle Styles je název pátého hlavního rozšíření série Sword & Shield pro karetní hru Pokémon Trading Card Game. V Japonsku bylo vydáno jako duální sady Single Strike Master - Rapid Strike Master, které tvoří pátý rozšiřující blok v Eře meče a štítu karetní hry Pokémon. Vychází z rozšíření Pokémon Sword and Shield a The Isle of Armor Expansion Pass a obsahuje Pokémony VIII. generace a Wushu Pokémona Urshifu v obou jeho podobách. Japonské rozšíření bylo vydáno 22. ledna 2021 a anglické rozšíření bylo vydáno 19. března 2021.

Rozšíření Battle Styles je prvním rozšířením, které obsahuje dvě nové varianty karet: Single Strike a Rapid Strike. Karty Single Strike přinášejí silné, úderné útoky, které mohou protivníka vyřadit jediným úderem. Karty Rapid Strike využívají zákeřné a technické útoky.

Ve hře Single Strike Master nejsou žádní pokémoni vodního typu. Stejně tak ve hře Rapid Strike Master nejsou žádní Pokémoni temného typu.

Single Strike Master (čínsky: 一撃大師 Single Strike Master, thajsky: มาสเตอร์จู่โจมครั้งเดียว Single Strike Master, korejsky: (čínsky: 일격마스터 Single Strike Master) a Rapid Strike Master (čínsky: 連擊大師 Continuous Strike Master, thajsky: (มาสเตอร์จู่โจมต่อเนื่อง Continuous Strike Master), korejsky: 연격마스터 Continuous Strike Master) byly vydány 29. ledna 2021 na Tchaj-wanu a v Hongkongu, 24. února 2021 v Jižní Koreji, 26. března 2021 v Thajsku a 21. května 2021 v Indonésii. Sady pro tradiční čínštinu a thajštinu obsahují stejné karty a mají stejné číslování jako japonské vydání, zatímco korejská sada obsahuje stejné karty, ale některé karty jsou číslovány jinak.

Podle Bulbapedie

Karty v sadě

  • anglicky: 183
  • Japonština: 182

Číslo sady

  • anglicky: 87
  • Japonština: 80

Datum vydání

  • Angličtina: 19. března 2021
  • Japonsky: 22. ledna 2021

Doporučené produkty1