Pokémon Sword & Shield Brilliant Stars Booster

Pokémon Sword & Shield Brilliant Stars Booster
Pokémon Sword & Shield Brilliant Stars Booster
Pokémon Company International

Pokémon Sword and Shield - Brilliant Stars booster ovsahuje 10 náhodně vybraných karet. Více

Kód produktu: 200022909 Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

Pokémon Sword & Shield Brilliant Stars Booster obsahuje:

  • 10 náhodně vybraných karet.

Pokémon booster obsahuje tyto typy karet:

  • 5x Common
  • 3x Uncommon
  • 1x Reverse holo
  • 1x Rare nebo lepší
  • 1x Energie
  • Kód pro hru Pokémon TCG Online

Pokémon Sword and Shield Brilliant Stars

Pokémon TCG: Sword & Shield-Brilliant Stars (japonsky: Star Birth) je název devátého hlavního rozšíření karet ze série Sword & Shield pro Pokémon Trading Card Game (v Japonsku Sword & Shield Era). Rozšíření zavádí do TCG mechaniku Pokémon VSTAR.

Brilliant Stars je deváté hlavní rozšíření série Sword & Shield pro karetní hru Pokémon Trading Card Game, které vyšlo 25. února 2022. V Japonsku bylo vydáno pod názvem Star Birth 14. ledna 2022 a je devátým rozšířením Pokémon Card Game Sword & Shield Era. Brilliant Stars se skládá z karet pocházejících z japonského rozšíření Star Birth, Start Deck 100 a podsady VMAX Climax.

Rozšíření se soustředí na Alfa Pokémona Arceuse, který podporuje mechaniku Pokémon V a nový Pokémon VSTAR. Stejně jako jejich předchůdci Pokémoni VMAX se Pokémoni VSTAR vyvíjejí z nezbytného Pokémona V. Každý Pokémon VSTAR má útok nebo schopnost zvanou VSTAR Power, kterou lze podobně jako útoky GX v sérii Sun & Moon použít pouze jednou za hru. Mezi další Pokémony podporující mechaniku VSTAR v rozšíření patří Charizard, Shaymin a Whimsicott.

Brilliant Stars obsahuje podskupinu karet nazvanou Trainer Gallery, která se skládá z Full Art reprintů zobrazujících Pokémony po boku trenéra, což je koncept, který byl naposledy k vidění v rozšíření Cosmic Eclipse. Každý booster pack Brilliant Stars obsahuje deset karet z rozšíření, kartu s kódem pro použití s Pokémon Trading Card Game Live a buď základní kartu energie (s novým designem), nebo kartu značky VSTAR. Značkovače VSTAR mohou hráči použít jako vizuální pomůcku, která jim ukáže, zda využili sílu VSTAR pokémona, podobně jako značkovače GX v sérii Sun & Moon. Značky velikosti obchodní karty mají bílou lícovou stranu se symbolem VSTAR.

Podle Bulbapedie

Parametry

Sword & Shield Sword & Shield — Brilliant Stars