SWSH10 Sword & Shield Astral Radiance

Sword and Shield 10 - Astral Radiance je edice, která vás zavede do světa plného nových a úžasných Pokémonů. Vyšla 27. 5. 2022 a přinesla nám více než 180 karet, které vám umožní zažít nevídaná dobrodružství. V této edici se setkáte s 21 novými Pokémony V, kteří jsou silní a šikovní, 2 mocnými Pokémony VMAX, kteří jsou obrovští a nádherní, a 8 Pokémony s novou mechanikou VSTAR, kteří jsou jedineční a zázrační.

Tato edice je inspirována videohrou Pokémon Sword and Shield a představuje nám nové Pokémony 8. generace, kteří mají nové schopnosti a vzhled. Mezi nimi najdete: Beedrill V, Hisuian Lilligant V, Virizion V, Heatran V, Starmie V, Origin Forme Palkia V, Galarian Mr. Rime V, Luxray V, Hisuian Typhlosion V, Jirachi V, Machamp V, Lucario V, Kleavor V, Hisuian Decidueye V, Darkrai V, Hisuian Samurott V, Hisuian Sneasler V, Origin Forme Dialga V, Garchomp V, Oranguru V a Wyrdeer V. A to není všechno! Můžete si také zahrát s Heatranem VMAX a Machampem VMAX, kteří jsou tak velcí, že se nevejdou na jednu kartu.

A pokud chcete zažít něco úplně nového a vzrušujícího, můžete si vyzkoušet Pokémony s mechanikou VSTAR: Hisuian Lilligant VSTAR, Origin Forme Palkia VSTAR, Hisuian Typhlosion VSTAR, Hisuian Decidueye VSTAR, Kleavor VSTAR, Darkrai VSTAR, Hisuian Samurott VSTAR a Origin Forme Dialga VSTAR. Tito Pokémoni mají speciální schopnosti, které můžete použít jednou za hru a změnit tak průběh souboje. Sword and Shield 10 - Astral Radiance je edice plná hvězdné energie a zábavy!

Astral Radiance vs. 90s Kidd0

Pokémon TCG: Sword & Shield Astral Radiance / Time Gazer / Space Juggler

Astral Radiance je desáté hlavní rozšíření série Sword & Shield pro karetní hru Pokémon Trading Card Game, které vyšlo 27. května 2022. V Japonsku vyšlo 8. dubna 2022 jako dvojice Time Gazer a Space Juggler, které dohromady tvoří desáté rozšíření Pokémon Card Game Sword & Shield Era. Astral Radiance se skládá z karet pocházejících z japonských rozšíření Time Gazer a Space Juggler, podsady Battle Region, startovních sad VSTAR, plus několika propagačních karet S-P a několika zbývajících karet z podsady VMAX Climax.

Rozšíření se zaměřuje na původní podoby legendárních pokémonů Dialga a Palkia, které debutovaly v titulu základní série Pokémon Legends: Arceus. Obě jsou zahrnuty jako karty Pokémon V a Pokémon VSTAR. Rozšíření obsahuje také dosud neznámé Pokémony z regionu Hisui, včetně řady regionálních forem. Finální evoluce startovních pokémonů z Hisui, Decidueye, Typhlosion a Samurott, jsou vyobrazeny na kartách Pokémon V a Pokémon VSTAR ve svých regionálních formách.

Astrální záření představuje zářivé pokémony, kteří fungují podobně jako zářiví pokémoni ze série Neo a pokémoni ☆ ze série EX. Radiant Pokémoni jsou všichni základní Pokémoni, kteří představují zářivou formu druhu a mají pravidlové pole, které stanoví, že do balíčku může být zařazen pouze jeden Radiant Pokémon. Rozšíření obsahuje také další podskupinu Trainer Gallery, která zahrnuje další reprinty Full Art, které zobrazují Pokémona spolu s Trenérem. Každý booster pack Astral Radiance obsahuje deset karet z rozšíření, kartu s kódem pro použití s Pokémon Trading Card Game Live a buď základní kartu energie, nebo kartu značky VSTAR. Každé balení Time Gazer a Space Juggler obsahuje pět karet z příslušného rozšíření.

Počet karet 

  • anglické: 246
  • japonské: 176

Číslo setu 

  • anglické: 92
  • japonské: 85

Vydáno

  • anglické: 27. 5. 2022
  • japonské: 8. 4. 2022 

Podle Bulbapedie

Nakupovat produkty Sword & Shield Astral Radiance

Doporučené produkty4