Shining Fates

SHINING FATES vs. 90s Kidd0

SHINING FATES

Hra Shining Fates byla vydána 19. února 2021. Je podobné předchozím speciálním rozšířením, jako je například Champion's Path, kdy jsou jeho booster balíčky dostupné pouze v rámci speciálně označených produktů (i když konkrétní karty byly dostupné již dříve v rámci V Battle Deck-Venusaur vs. Blastoise). Rozšíření Shining Fates se skládá z japonské podsady Shiny Star V a také ze startovních sad Venusaur & Blastoise VMAX a speciální sady VMAX. Karty zářivých Pokémonů jsou rozděleny do podsady Zářící trezor, která obsahuje 122 karet. Jedna karta z ní může být případně v boosteru a nahradí kartu Reverse Holofoil, pokud je.

Balíček High Class Pack Shiny Star V vyšel v Japonsku 20. listopadu 2020 a pokračuje v trendu nastoleném u předchozích High Class Packů a obsahuje velké množství přetištěných karet se zvláštním zaměřením na Pokémony V a Pokémony VMAX. Několik Pokémonů obsažených v této podsadě obsahuje grafiku, která byla dříve exkluzivní pro anglická rozšíření a různé předměty z merchandise. Podsada obsahuje také velké množství lesklých Pokémonů, z nichž všichni jsou reprinty karet vydaných v éře Meče a štítu, mají speciální reliéfní úpravu Holofoil a jedná se o tajné karty. Všechny běžné karty Shiny Pokémon mají odlišnou grafiku a jsou ve vzácnosti "S", zatímco všechny Shiny Pokémon V využívají jejich předchozí grafiku z Full Art tisku a jsou ve vzácnosti "SSR". Kromě karet Amazing Pokémon, Pokémon V a Pokémon VMAX nemají všechny netajné karty symbol vzácnosti.

Shiny Star V obsahuje 330 karet, z nichž 140 je tajných. Jedná se tak o největší japonskou sadu, která překonává 250 karet obsažených v podsadě GX Ultra Shiny. Shiny Star V má také paralelní foilovou sadu, která obsahuje variantu Reverse Halo Holofoil pro všechny nefoilové karty v hlavní sadě. Každý booster pack obsahuje 10 karet namísto obvyklých pěti a jednu zaručenou kartu Pokémon V nebo Pokémon VMAX.

Počet karet

  • anglické: 195
  • japonské: 330

Číslo setu

  • anglický: --
  • japonský: --

Vydáno

  • anglicky: 19. 2. 2021
  • japonsky: 20. 11. 2020

Podle Bulbapedie

Nakupovat produkty Shining Fates