SV5 Scarlet & Violet Temporal Forces

Pokémon TCG: Scarlet & Violet Temporal Forces / Wild Force / Cyber Judge

Pokémon TCG: Scarlet & Violet-Temporal Forces (japonsky: Wild Force a Cyber Judge) je název sady, která tvoří páté rozšíření karet ze série Scarlet & Violet hry Pokémon Trading Card Game. V angličtině vyjde 22. března 2024, v japonštině vyjde 26. ledna 2024.

Sada Temporal Forces a japonské sady Wild Force a Cyber Judge pokračují v zavádění karet starověkých a budoucích Pokémonů a trenérů do Pokémon Trading Card Game. Ústředními Pokémony v těchto sadách jsou trojice Paradoxních Pokémonů připomínající Legendární zvířata a Meče spravedlnosti: Kráčející bdění, Žhnoucí oheň, Zuřivý blesk, Železné listy, Železný balvan a Železná koruna.

Tyto sady také znovu představily karty ACE SPEC. Karty ACE SPEC, které byly poprvé představeny v černobílé sérii TCG, jsou silné karty s omezením, že do balíčku lze zařadit pouze jednu kartu ACE SPEC jakéhokoli druhu. Karty ACE SPEC mají od této sady jedinečný purpurový design a mohou se vyskytovat v kartách trenérů a speciálních energií.

Temporal Forces obsahuje sedm karet ACE SPEC Trenér a Speciální energie, 13 ex Pokémonů, dva ex Pokémony Tera, 22 ilustračních vzácných Pokémonů, 10 speciálních ilustračních vzácných karet Pokémonů a Supporterů a šest hypervzácných zlatých leptaných karet.

Temporal Forces je k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a portugalštině. Wild Force a Cyber Judge vyjdou v japonštině 26. ledna 2024, následovat budou lokalizovaná vydání v tradiční čínštině 2. února 2024 a v thajštině 23. února 2024. Indonéský ekvivalent sady Ace Paradox vychází 29. března 2024.

Podle Bulbapedie

Karty v sadě    

  • Angličtina: 218
  • Japonské: 200

Číslo sady    

  • Angličtina: -
  • Japonština: 1:

Datum vydání    

  • anglicky:  22. března 2024
  • japonsky:  26. ledna 2024

Doporučené produkty10