SWSH10.5 Sword & Shield Pokémon GO

POKÉMON GO vs. 90s KiddO

POKÉMON GO

Pokémon TCG: Pokémon GO (japonsky: 強化拡張パック Pokémon GO Strength Expansion Pack: Pokémon GO) je speciální rozšíření vydané v rámci série Sword & Shield hry Pokémon Trading Card Game. V Japonsku bylo vydáno jako jedenáctá podsada Sword & Shield Ery.

Rozšíření Pokémon GO je speciální spolupráce mezi hrou Pokémon GO pro iOS a Android a karetní hrou Pokémon Trading Card Game. Rozšíření obsahuje různé Pokémony, které bylo možné potkat ve hře Pokémon GO, se směsí ručně kreslených a fotorealistických kreseb odkazujících na různé aspekty hry, z nichž některé podporují mechaniky Pokémon V, Pokémon VMAX, Pokémon VSTAR a Radiant Pokémon. Předměty, místa a postavy pocházející ze hry Pokémon GO jsou vyobrazeny také na kartách trenérů.

Na západních trzích bylo možné booster packy Pokémon GO najít pouze ve speciálně označeném zboží, z nichž první se začaly vydávat 1. července 2022. Každý booster pack obsahoval 10 karet. Na asijských trzích bylo možné zakoupit booster packy z booster boxů podle běžných rozšíření a podsad. V Japonsku, na Tchaj-wanu, v Hongkongu, Jižní Koreji a Thajsku byla vydána současně 17. června 2022, v Indonésii pak 24. srpna 2022. Asijská balení obsahovala 6 karet. Karty, které jsou součástí sady v jednotlivých regionálních vydáních, mají na obalu logo Pokémon GO, s výjimkou běžných a plnohodnotných výtisků Pokémonů s krabičkou s pravidly. Naopak všechny propagační verze těchto karet vydané v rámci zboží Pokémon GO TCG v příslušných regionech obsahují logo Pokémon GO. Současně s japonským vydáním sady Pokémon GO byl k dispozici také speciální propagační balíček pro ty, kteří si zakoupili významné množství produktu. Tyto balíčky obsahují 7 různých propagačních karet s grafikou, které je možné sbírat. Na kartách, které obsahují logo, jsou vedle standardních autorských práv Pokémonů/Nintenda/Příšerek/GAME FREAK uvedena také autorská práva společnosti Niantic.

Počet karet

  • anglické: 88
  • japonské: 101

Číslo setu:

  • anglické: 94
  • japonské: 87

Vydáno: 

  • anglicky: 1. 7. 2022
  • japonsky: 17. 6. 2022

Podle Bulbapedie

Nakupovat produkty Pokémon GO

Doporučené produkty11