Asistovaný grading Pokémon karet společností PSA

Máš zájem o násobné zvýšení hodnoty své sbírky Pokémon a ochranu karet? 

Proč využít naši službu asistovaný grading?

 • V závislosti na typu a stavu tvých Pokémon karet se jejich cena může gradováním zvýšit až několikanásobně. Vedle toho díky gradingu zjistíš, zda jsou karty originální a v jakém jsou stavu. 
 • Celý proces zaslání karty na grading může být v případě jednotlivce velmi náročný a právě proto  pro tebe máme tuto oblíbenou službu -  Asistovaný grading karet Pokémon!

Co zahrnuje cena gradingu?

 • Cena zahrnuje vše - poštovné, samotný grading, pojištění karet, CLO, DPH, sleeves a cardsaver na odeslání karty do PSA a následný obal na ohodnocenou kartu s logem PSA.  
 • Jak vidíš, je toho opravdu hodně - představ si, že bys to musel všechno řešit sám. V rámci jedné platby tak elegantně vyřešíš hned několik plateb naráz.
 • Služba je poskytnuta pouze při platbě předem.

Jaké karty poslat na grading?

 • Všechny karty, které stojí za to! Obecně platí, že čím dražší karta je, tím více se u ní grading finančně vyplatí. Gradovat ale můžeš jakoukoliv kartu - i obyčejnou se svým oblíbeným Pokémonem :-). Grading obecně zvedá cenu i obyčejných karet.

Co když bude moje karta opravdu drahá?

 • Varianta nabízeného gradingu je do hodnoty 499 $. Cena ohodnocené karty musí být do této hodnoty. Pokud bude ve vyšší cenové relaci, bude potřeba doplatit rozdíl ceny. V případě dražší karty nás proto určitě kontaktuj a domluvíme individuální podmínky.

Proč hodnotit karty právě u PSA?

 • PSA - professional Sports Authenticator - je americká společnost pro hodnocení sportovních a sběratelských karet. PSA je největší, nejstarší a nejprestižnější společnost na hodnocení karet - její známka je skutečnou zárukou kvality karty. Ohodnocení společností PSA výrazně zvyšuje cenu karty a tato cena je stabilní všude na světě (což je velký rozdíl oproti jiným, obvykle lokálním společnostem, které nabízejí hodnocení bez potřebné expertízy a zkušeností). PSA je zlatým standardem hodnocení sběratelských karet a je tím nejlepším, co můžete doma mít.

Nehrozí, že moji kartu zaměníte s kartou někoho jiného?

 • Toto se stát nemůže - kartám přidělíme specifické číslo a víme proto přesně, komu jaká karta patří (a pod tímto číslem je karta i zadávána do systému PSA).
 • Současně nám vždy zašleš na e-mail fotografie svých karet, takže ty tvé dokážeme poznat i podle fotek :-)

Kdy budou karty ohodnoceny?

 • Karty na grading posíláme ve chvíli, kdy se sejde alespoň 30 karet, obvykle posíláme alespoň 1x měsíčně.
 • PSA má uvedenou dobu samotného gradingu 120 pracovních dnů, co bohužel nijak neovlivníme. Z vlastních zkušeností ale víme, že hodnocení je obvykle rychlejší.

Jak probíhá grading Pokémon karet?

 1. Objednej si naši službu - můžeš zvolit mezi variantami 1, 10 nebo 30 karet.
 2. Počkej na info. Jakmile obdržíme tvoji platbu, pošleme ti na e-mail informace ohledně toho, jak karty připravit na grading - včetně toho, jak je zabalit a odeslat.
 3. Karty nám pošli Zásilkovnou nebo přines osobně na prodejnu v Praze.
 4. Karty pečlivě označíme, zabalíme,  pojistíme atd.
 5. Jakmile jich bude alespoň 30, zašleme je na grading.
 6. Poté, co nám karty příjdou zpátky, karty roztřídíme a pečlivě zabalené ti je zašleme zpátky v krásném bezpečném sleevu se známkou a dalšími informacemi.

V případě jakýchkoli dalších dotazů nás neváhej kontaktovat na info@gengar.cz.