Pokémon Sword & Shield Lost Origin Elite Trainer Box (ETB)

ETB Lost Origin
ETB Lost Origin
Pokémon Company International

Pokémon Sword and Shield - Lost Origin Elite Trainer Box – Giratina VSTAR přináší 8 Boosterů z edice Lost Origin spolu s kostkami, obaly na karty a mnoha dalšími doplňky. Více

Kód produktu: 200002874 Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

Pokémon Sword & Shield Lost Origin Elite Trainer Box (ETB) obsahuje:

  • 8x Booster Sword and Shield - Lost Origin
  • 45x Karta energie
  • 65x Obaly na karty s ilustrací Pokémona Giratina VSTAR
  • 2x Akrylový žetonek
  • 6x Kostka určená na značení zranění
  • 1x Oficiální kostka určená na házení
  • 4x Divider
  • 1x Průvodce hrou
  • 1x Sběratelská krabice, ve které je vše uloženo
  • 1x Karta s kódem do Pokémon TCG Online

Pokémon TCG: Sword & Shield Lost Origin / Lost Abyss

Pokémon TCG: Sword & Shield-Lost Origin (japonsky: Lost Abyss) je název jedenáctého hlavního rozšíření karet ze série Sword & Shield pro Pokémon Trading Card Game (v Japonsku Sword & Shield Era). Rozšíření znovu zavádí karty, které interagují se Ztracenou zónou.

Lost Origin je jedenácté hlavní rozšíření série Sword & Shield Series karetní hry Pokémon Trading Card Game a bylo vydáno 9. září 2022. V Japonsku bylo vydáno pod názvem Lost Abyss 15. července 2022 a je jedenáctým rozšířením Pokémon Card Game Sword & Shield Era. Lost Origin se skládá z karet pocházejících z japonského rozšíření Lost Abyss, podsady Dark Phantasma, balíčků VSTAR & VMAX High-Class Decks, karet z rozšíření Time Gazer, Space Juggler a Battle Region, které nebyly lokalizovány v Astral Radiance, a některých zbývajících karet z podsady VMAX Climax.

Odpadlický pokémon Giratina je jedním z ústředních pokémonů rozšíření, který se objevuje v jeho originální podobě. Giratina V a Giratina VSTAR patří mezi několik karet, které mají útoky nebo schopnosti, jež interagují se Ztracenou zónou, mechanikou, která se naposledy objevila v rozšíření Cosmic Eclipse série Sun & Moon. Tyto karty lze identifikovat podle "stínové aury" - fialových, růžových a tyrkysově zbarvených chuchvalců, které obklopují pokémona na běžných výtiscích karet Pokémon V a Pokémon VSTAR a v ilustračním okénku na běžných výtiscích ostatních karet. Lost Origin obsahuje více hisuianských Pokémonů, včetně Hisuian Zoroark VSTAR a Hisuian Goodra VSTAR, a také více zářivých Pokémonů, jako je například Radiant Gardevoir. Obsahuje také další podskupinu Trainer Gallery, která obsahuje především reprinty Full Art, na nichž je vyobrazen Pokémon spolu s trenérem.

Lost Origin je k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a portugalštině. Lost Abyss bude k dispozici v japonštině, čínštině, korejštině, thajštině a indonéštině. Každý booster pack Lost Origin obsahuje deset karet z rozšíření, kartu s kódem pro použití s Pokémon Trading Card Game Live a buď základní kartu energie, nebo kartu s označením VSTAR. Každé balení Ztracené propasti obsahuje pět karet z rozšíření.

Podle Bulbapedie

ETB Lost Origin vs. 90s Kidd0

Parametry

Sword & Shield Sword & Shield — Lost Origin