SWSH11 Sword & Shield Lost Origin

Pokémon TCG: Sword & Shield Lost Origin Lost Abyss

Pokémon TCG: Sword & Shield-Lost Origin (japonsky: ロストアビス Lost Abyss) je název jedenáctého hlavního rozšíření karet ze série Sword & Shield pro Pokémon Trading Card Game (v Japonsku Sword & Shield Era). Rozšíření znovu zavádí karty, které interagují se Ztracenou zónou.

Lost Origin je jedenácté hlavní rozšíření série Sword & Shield pro karetní hru Pokémon Trading Card Game, které vyšlo 9. září 2022. V Japonsku bylo vydáno pod názvem Lost Abyss 15. července 2022 a je jedenáctým rozšířením Pokémon Card Game Sword & Shield Era. Lost Origin se skládá z karet pocházejících z japonského rozšíření Lost Abyss, podsady Dark Phantasma, balíčků VSTAR & VMAX High-Class Decks, karet z rozšíření Time Gazer, Space Juggler a Battle Region, které nebyly lokalizovány v Astral Radiance, a některých zbývajících karet z podsady VMAX Climax.

Odpadlický pokémon Giratina je jedním z ústředních pokémonů rozšíření, objevuje se v jeho Origin Forme. Giratina V a Giratina VSTAR patří mezi několik karet, které mají útoky nebo schopnosti interagující se Ztracenou zónou, což je mechanika, která se naposledy objevila v rozšíření Cosmic Eclipse série Sun & Moon. Tyto karty lze identifikovat podle "stínové aury" - fialových, růžových a tyrkysově zbarvených chuchvalců, které obklopují pokémona na běžných výtiscích karet Pokémon V a Pokémon VSTAR a v ilustračním okénku na běžných výtiscích ostatních karet. Lost Origin obsahuje více hisuianských Pokémonů, včetně Hisuian Zoroark VSTAR a Hisuian Goodra VSTAR, a také více zářivých Pokémonů, jako je například Radiant Gardevoir. Obsahuje také další podskupinu Trainer Gallery, která obsahuje především reprinty Full Art, na nichž je vyobrazen Pokémon spolu s trenérem.

Lost Origin je k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a portugalštině. Lost Abyss bude k dispozici v japonštině, čínštině, korejštině, thajštině a indonéštině. Každý booster pack Lost Origin obsahuje deset karet z rozšíření, kartu s kódem pro použití s Pokémon Trading Card Game Live a buď základní kartu energie, nebo kartu s označením VSTAR. Každé balení Lost Abyss obsahuje pět karet z rozšíření.

Počet karet 

  • anglické: 247
  • japonské: 121

Číslo setu 

  • anglické: 93
  • japonské: 86

Vydáno

  • anglické: 9. 9. 2022
  • japonské: 15. 7. 2022 

Podle Bulbapedie

Nakupovat produkty Sword & Shield Lost Origin

Doporučené produkty6