SWSH8 Sword & Shield Fusion Strike

Fusion Strike vs. 90s KiddO

Pokémon TCG: Sword & Shield Fusion Strike / Fusion Arts

Pokémon TCG: Sword & Shield-Fusion Strike (japonsky: フュージョンアーツ Fusion Arts) je název osmého hlavního rozšíření karet ze série Sword & Shield pro Pokémon Trading Card Game (v Japonsku Sword & Shield Era). Rozšíření zavádí styl Fusion Strike, který doplňuje zavedené mechaniky stylů Single Strike a Rapid Strike.

Fusion Strike je osmé hlavní rozšíření série Sword & Shield pro karetní hru Pokémon Trading Card Game a vyšlo 12. listopadu 2021. V Japonsku vyšlo pod názvem Fusion Arts 24. září 2021 a bylo osmým rozšířením karetní hry Pokémon Sword & Shield Era. Fusion Strike se skládá z karet pocházejících z japonského rozšíření Fusion Arts, z balíčků High-Class Decks, ze sady Sword & Shield Family Pokémon Card Game, z karet Eevee Heroes, Skyscraping Perfection a Blue Sky Stream, které nebyly lokalizovány v Evolving Skies, a z několika S-P Promotional karet. Každý booster pack Fusion Strike obsahuje deset karet z rozšíření a základní kartu energie. Balíčky boosteru Fusion Strike byly také prvními, které obsahovaly kartu s kódem pro použití s hrou Pokémon Trading Card Game Live. Každé balení Fusion Arts obsahuje pět karet.

Rozšíření se zaměřuje na nový druh Pokémona Mew, který se objevuje na kartách Pokémon V a Pokémon VMAX a je jedním z mnoha Pokémonů, kteří podporují styl Fusion Strike. Pokémoni Fusion Strike jsou navrženi tak, aby na sebe vzájemně působili, stejně jako podpůrné karty trenérů a energie, a posílili tak útočný potenciál hráče a zároveň ztížili činnost soupeře.

S 284 kartami je Fusion Strike v současnosti největším rozšířením v následujících jazycích: Fusion Strike je nejrozšířenější v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a portugalštině. 

Počet karet
  • v angličtině: 284
  • v japonštině: 129

Set číslo 

  • anglické: 9
  • japonské: 83

Vydání setu 

  • anglický: 12. 11. 2021
  • japonský: 24. 9. 2021

Podle Bulbapedie

Nakupovat produkty Sword & Shield Fusion Strike

Doporučené produkty5