POKÉMON - Licence - Pokémon - 0902 Paldea Evolved


SWSH3.5 Sword & Shield Champion's Path

SWSH3.5 Sword & Shield Champion's Path

Máte srdce šampiona?

Udělejte první krok k tomu, abyste porazili všechny soupeře a dokázali svou hodnotu! Trenéři jako Bede a Marnie vás budou vyzývat během vaší cesty v regionu Galar a divocí noví pokémoni podpoří vaše strategie, abyste se mohli utkat s mocnými vůdci tělocvičen na stadionech plných povzbuzujících fanoušků. Objevte Venusaura, Lucaria a Incineroara jako nové Pokémony V-plus Gigantamax Pokémony jako Drednaw VMAX a Alcremie VMAX! Ukažte své schopnosti a mistrovství s rozšířením Pokémon TCG: Champion's Path


SV6 Scarlet & Violet Twilight Masquerade

SV6 Scarlet & Violet Twilight Masquerade

Festival rošťáren a záhad!

Vítejte v zemi Kitakami, kde lidé a pokémoni žijí v harmonii s přírodou. Lidových příběhů je tu spousta, ale ne všechno je takové, jak se zdá... Odhalte záhadu maskovaného legendárního pokémona Ogerpon, který se objevuje jako čtyři obávané typy Tera Pokémon ex, a spojte se s dalšími nově objevenými pokémony, jako jsou Bloodmoon Ursaluna ex a Sinistcha ex. Rostoucí síla Greninji, Dragapultu a Magcarga oslní jako Tera Pokémon ex a další karty ACE SPEC doplňují slavnostní události v rozšíření Pokémon TCG: Scarlet & Violet-Twilight Masquerade!


SM10 Sun & Moon Unbroken Bonds

SM10 Sun & Moon Unbroken Bonds

Pouta zocelená v bitvě!

Když máte partnera, na kterého se můžete spolehnout, nic vás nezastaví! TAG TEAM Pokémoni-GX v rozšíření Pokémon TCG: Sun & Moon-Unbroken Bonds ukazují kolosální sílu týmové spolupráce, včetně Reshirama & Charizarda-GX, ultra bestií Pheromosy & Buzzwole-GX a Gardevoira & Sylveona-GX... a navíc se Lucario spojí s nově objeveným Melmetalem! S důvěrou a tréninkem si tito pokémoni poradí téměř se vším, tak se podívejte na úžasné pokémoní dvojice v rozšíření Sun & Moon-Unbroken Bonds!


SM2 Sun & Moon Guardians Rising

SM2 Sun & Moon Guardians Rising

Strážci ostrova, připraveni k boji!

Navštivte Alola za pokémoní zábavou od pláží až po vrcholky hor - a objevte nové tradice a nové výzvy! Seznamte se se strážci ostrova Tapu Koko-GX a Tapu Lele-GX a zdokonalte své schopnosti s Kahunou Halou a kapitánem Mallowem! Nechte se ohromit tajnými schopnostmi Kommo-o-GX, Lycanroc-GX, Metagross-GX, Sylveon-GX, Toxapex-GX, Vikavolt-GX a mnoha dalších! Vydejte se na ostrovy a chopte se moci rozšíření Pokémon TCG: Sun & Moon-Guardians Rising!


SM1 Sun & Moon

Vaše dobrodružství v novém regionu začíná právě teď!

Vítejte v tropickém regionu Alola! Začněte své putování s Rowletem, Littenem a Popplio, pak vyhledejte legendární Pokémony Solgaleo-GX a Lunala-GX, abyste se stali svědky úžasné síly nového druhu Pokémonů: každý Pokémon-GX přináší tak ničivý útok, že v jedné hře můžete použít pouze jednoho z nich! Objevte desítky dosud neviděných Pokémonů, alolské formy některých známých oblíbenců a nové způsoby boje v rozšíření Pokémon TCG: Sun & Moon!


SM12 Sun & Moon Cosmic Eclipse

SM12 Sun & Moon Cosmic Eclipse

Nejvyšší spojení hvězd a pokémonů!

Rozšíření Pokémon TCG: Sun & Moon-Cosmic Eclipse, které je vrcholem série Sun & Moon, posiluje spojení Pokémonů a trenérů a posouvá kombinace TAG TEAM na novou úroveň! Pusťte se do boje s Charizardem & Braixenem-GX, Venusaurem & Snivy-GX, Blastoisem & Piplupem-GX a Solgaleem & Lunalou-GX, spolu s trojitým TAG TEAMem Arceus & Dialga & Palkia-GX a mnoha dalšími! Pociťte hvězdnou sílu Pokémonů s rozšířením Sun & Moon-Cosmic Eclipse!


SM3 Sun & Moon Burning Shadows

SM3 Sun & Moon Burning Shadows

Ohnivé bitvy a hluboké stíny!

Jaké podivné ohně číhají ve stínech? Přisluhovači týmu Lebka a kavalkáda nových Pokémonů jsou připraveni bojovat v temné noci i na žhavém slunci! Utkejte se s novými titány, jako jsou Necrozma-GX, Marshadow-GX a Tapu Fini-GX, nebo bojujte s věrnými spojenci od Machamp-GX a Charizard-GX po Darkrai-GX a Ho-Oh-GX. Bojujte za to, co je správné, s rozšířením Pokémon TCG: Sun & Moon-Burning Shadows!


SWSH7.5 Celebrations

SWSH7.5 Celebrations

Oslavte Pokémon TCG!

Oslavte největší okamžiky Pokémonů za 25 let dobrodružství spolu s oblíbenci od Mewa a Ho-Oh po Lunalu a Zamazenta! Objeví se úžasná přehlídka legendárních Pokémonů a slavní Pokémoni z úplných začátků se vracejí, aby doplnili vaši sbírku - najdete dokonce létajícího Pikachu a surfujícího Pikachu jako Pokémony V i Pokémony VMAX! Připojte se k oslavě s rozšířením Pokémon TCG: Celebrations!


SWSH5 Sword & Shield Battle Styles

SWSH5 Sword & Shield Battle Styles

Zvolte si svůj bojový styl moudře!

Buďte titánem plným síly nebo udeřte s nemožnou rychlostí - vše záleží na vašem bojovém mistrovství! Využij sílu Pokémonů V, jako jsou Mimikyu V, Tyranitar V, Empoleon V a další. Najdeš zde také několik působivých Pokémonů VMAX, včetně Gigantamaxe Urshifu ve stylech Single Strike i Rapid Strike! Rozpoutejte epické mlátičky s rozšířením Meč a štít - Bojové styly!


SWSH1 Sword & Shield

SWSH1 Sword & Shield

Vydejte se na novou cestu a poznejte nové Pokémony V!

Vítejte v regionu Galar! Seznamte se s více než tuctem nových mocných Pokémonů V, včetně legendárních Zacianů a Zamazentů - a s některými, jako jsou Stonjourner a Snorlax, kteří se mohou vyvinout v obrovské Pokémony VMAX pro ještě větší sílu! Najdete tu také první parťáky Grookey, Scorbunny a Sobble, malé roztomilosti jako Wooloo a Yamper a hrstku známých Pokémonů v jejich nových galarských podobách. Dožeňte novou generaci v rozšíření Pokémon TCG: Meč a štít!


SWSH6 Sword & Shield Chilling Reign

SWSH6 Sword & Shield Chilling Reign

Ovládněte zamrzlou tundru!

Získejte výhodu s pokémony ze zmrzlé země, s mocným Ledovým jezdcem Calyrexem VMAX a Stínovým jezdcem Calyrexem VMAX - plus galarskými formami Articuno, Zapdos a Moltres! Přízračná strašidla, kvílející vánice a divoké bitvy - rozšiřte oblast své pokémoní strategie o nové schopnosti a nové možnosti. Tlačte na pilu navzdory strašidelnému odporu a vybojujte si naprosté vítězství v zemi přízračného sněhu s rozšířením Pokémon TCG: Sword & Shield-Chilling Reign!


SV4.5 Scarlet & Violet Paldean Fates

SV4.5 Scarlet & Violet Paldean Fates

Zářte s Pokémony z Paldea!

V záři reflektorů se lesknou zářiví pokémoni, kteří se osudově vracejí do Pokémon TCG! Lesklý Pikachu razí cestu vpřed, Tinkaton, Ceruledge, Dondozo a více než 100 dalších lesklých Pokémonů ho následuje. Mezitím se objeví Great Tusk a Iron Treads jako Ancient a Future Pokémon ex a Charizard, Forretress a Espathra předvedou své vlastní jedinečné schopnosti jako Shiny Tera Pokémon ex. Posviťte si a objevte jiskřivé zázraky v rozšíření Scarlet & Violet-Paldean Fates!


SV5 Scarlet & Violet Temporal Forces

SV5 Scarlet & Violet Temporal Forces

Starověké a budoucí síly přetrvají!

Řady starověkých a budoucích pokémonů se stále rozrůstají! Walking Wake ex se osvobozuje od minulosti spolu s Raging Bolt ex, zatímco Iron Leaves ex přináší high-tech spravedlnost s Iron Crown ex. Mimo Oblast nula mění Wugtrio a Farigiraf typy jako Tera Pokémon ex a trenéři Pokémonů po celém světě se připravují na návrat karet ACE SPEC s jedinečně silnými efekty. Trhlina v čase přivádí do boje divoké bestie a kybernetické vize v rozšíření Pokémon TCG: Scarlet & Violet-Temporal Forces!


SWSH7 Sword & Shield Evolving Skies

SWSH7 Sword & Shield Evolving Skies

Dynamický výkon na obzoru!

Pociťte sílu měnících se větrů a připravte se na epickou bouři, protože mocní Pokémoni dračího typu se triumfálně vracejí! Rayquaza VMAX vede vlnu z výšky a Duraludon VMAX se tyčí nad zemí ve své gigantamaxové podobě, k nimž se přidávají Dragonite V, Noivern V a další. Jakmile se mraky rozestoupí, objeví se evoluce Eevee v plné duze Pokémonů V a Pokémonů VMAX, aby ohlásily nový zářivý den ve hře Pokémon TCG: Meč a štít - Evoluční obloha!


SM4 Sun & Moon Crimson Invasion

SM4 Sun & Moon Crimson Invasion

Karmínový chaos napříč celou Alolou!

Tajemné ultra bestie dorazily do oblasti Alola a vtrhly do ní jako karmínově zbarvení Pokémoni-GX: Nihilego-GX, Buzzwole-GX, Kartana-GX a dravý Guzzlord-GX! Podaří se Silvally-GX a dalším spojencům z Aloly ubránit ostrovy - nebo se vlády nad nimi ujmou ultra bestie? Zjistíte to, až budete bojovat o výhru s rozšířením Pokémon TCG: Sun & Moon-Crimson Invasion!


SWSH4 Sword & Shield Vivid Voltage

SWSH4 Sword & Shield Vivid Voltage

Obrovská energie a divoké barvy!

Objevte nový lesk a maximální sílu v rozšíření Pokémon TCG: Sword & Shield-Vivid Voltage, kde se objevují další Pokémoni V, včetně nově objeveného mýtického Pokémona Zarude! Jedineční noví Úžasní Pokémoni vtrhnou na scénu s duhovým šplouchnutím spolu s dalšími Pokémony VMAX... včetně nádhery, majestátu, kulatého zázraku radosti, kterým je Gigantamax Pikachu! Vložte do svého balíčku nebo sbírky trochu barev a hodně jiskry s rozšířením Sword & Shield-Vivid Voltage!


SWSH3 Sword & Shield Darkness Ablaze

SWSH3 Sword & Shield Darkness Ablaze

Zářivý plamen v nejtemnějším dni!

Sametová noc září, hoří a ohromně jasně plápolá, protože legendární Pokémon Eternatus přichází jako Pokémon V spolu s Centiskorchem V, Mewem V, Galarianem Slowbrem V a mnoha dalšími. Najdete zde také vznešené Pokémony VMAX v jejich gigantamaxové podobě: Charizard VMAX, Grimmsnarl VMAX, Butterfree VMAX a další! Zapalte oheň s rozšířením Pokémon TCG: Sword & Shield-Darkness Ablaze!


SWSH2 Sword & Shield Rebel Clash

SWSH2 Sword & Shield Rebel Clash

Galarští pokémoni jsou připraveni zazářit!

Rozjeďte to s novými Pokémony! Pusťte to nahlas a rozjeďte to do rytmu - v rozšíření Pokémon TCG: Sword & Shield-Rebel Clash plném Pokémonů V včetně Toxtricity V, Dubwool V, Boltund V, Sandaconda V a dalších najdete rebelii, chaos a punkový přístup! Najdete zde také několik Pokémonů VMAX, včetně finálních evolucí všech tří prvních partnerů, a navíc Copperajah VMAX a Dragapult VMAX. Vydejte se na scénu a do ulic s rozšířením Sword & Shield-Rebel Clash!


SV4 Scarlet & Violet Paradox Rift

SV4 Scarlet & Violet Paradox Rift

Odhalte anomálie oblasti nula!

Ponořte se do mraků a prozkoumejte zemi, která se zdá být nespoutaná časem! Vedle umělých Pokémonů budoucnosti, jako jsou Iron Valiant ex a Iron Hands ex, se objevují starodávní Pokémoni s divokými útoky, jako jsou Roaring Moon ex a Sandy Shocks ex. Mezitím Garchomp ex, Mewtwo ex a další Terastallize získají nové typy a do boje se zapojí Armarouge ex, Gholdengo ex a další Pokémoni ex. V rozšíření Pokémon TCG: Scarlet & Violet-Paradox Rift vás čeká dobrodružství při střetu časových linií!


SWSH4.5 Sword & Shield Shining Fates

SWSH4.5 Sword & Shield Shining Fates

Odhalte zářivý osud!

Zářící pokémoni jsou tak výjimeční, že je téměř nikdo nevidí, a trenéři, kteří je chytí, jsou považováni za velké šťastlivce - a přesto mohou být vaši v rozšíření Pokémon TCG: Shining Fates! Na krásných leptaných kartách se objeví více než 100 zářivých Pokémonů - spolu s více než 30 Pokémony V a Pokémony VMAX, včetně velkolepého zářivého Charizarda v jeho gigantamaxové podobě! Chop se svého osudu a rozšiř svou sbírku s rozšířením Shining Fates!


Pokémon slovníček

Pokémon slovníček

Nejsi si jist*á, co znamenají některé pojmy, které můžeš najít i u nás na webu? Tady nejdeš vysvětlení :)


SV3.5 Scarlet & Violet 151

SV3.5 Scarlet & Violet 151

Spoj se s Bulbasaurem, Charmanderem a Squirtlem a staň se svědkem zcela nového úsvitu v Kantó! S tímto novým dnem přichází i nová šance vystopovat staré přátele, najít nové parťáky a chytit každého z původních 151. Objevte neobyčejné ex Venusaura, ex Charizarda a ex Blastoise na speciálních kartách s podmanivými ilustracemi a prozkoumejte města a krajinu znovuoživené země - možná na svých cestách najdete i nepolapitelného ex Mewa. V rozšíření Scarlet & Violet 151 se odehrají nová dobrodružství a objeví se nové obzory!


SV3 Scarlet & Violet Obsidian Flames

SV3 Scarlet & Violet Obsidian Flames

Zuřivé plameny kované v temnotě!

Červeně žhavé uhlíky osvětlují černou noc a jiskry vzplanou v peklo, když Charizard ex vyrazí vpřed s nově objevenou silou temnoty! Třpytivý fenomén Terastal propůjčuje některým Pokémonům ex, jako jsou Tyranitar, Eiscue a Vespiquen, jiné typy než obvykle, zatímco Dragonite ex a Greedent ex ukazují, že ovládají své vlastní vnitřní síly. Aby toho nebylo málo, Revavroom ex, Melmetal ex a další Pokémoni slibují změnit průběh bitvy v rozšíření Scarlet & Violet-Obsidian Flames!


SV2 Scarlet & Violet Paldea Evolved

SV2 Scarlet & Violet Paldea Evolved

Energie stoupá, probouzejí se nové síly a odhalují se nebezpečné legendy! První partneři Meowscarada ex, Skeledirge ex a Quaquaval ex se vyvinuli, aby vystoupili na scénu s fascinující magií, zpěvem a tancem. Mezitím Forretress, Slowking a Dedenne září jako Tera Pokémon ex a Chien-Pao ex, Ting-Lu ex a další přinášejí skličující síly vyžadující odvahu velet. V rozšíření Pokémon TCG: Scarlet & Violet-Paldea Evolved se do party Pokémonů ex přidá dokonce i Pikachu!


SV1 Scarlet and Violet

SV1 Scarlet and Violet

Vydejte se na cestu do oblasti Paldea! Seznamte se s prvními parťáky Sprigatitem, Fuecocem a Quaxlym a prozkoumejte sílu legendárních pokémonů Koraidona a Miraidona jako Pokémon ex. Další Pokémoni ex se vyvinou do boje - včetně Arcanina a Gyaradose s novým oslnivým vzhledem. Ještě více Pokémonů se objevuje jako ilustrační vzácné karty s úžasnou grafikou - objevte je všechny v rozšíření Pokémon TCG: Scarlet & Violet!


SWSH12.5 Sword & Shield Crown Zenith

SWSH12.5 Sword & Shield Crown Zenith

Pokémon TCG: Crown Zenith je nejnovějším speciálním rozšířením, které vyšlo v rámci série Sword & Shield karetní hry Pokémon Trading Card Game.

Rozšíření vyšlo 20. ledna 2023.


SWSH12 Sword & Shield Silver Tempest

SWSH12 Sword & Shield Silver Tempest

V dálce se ozve zlověstný hukot a Lugia-VSTAR se vynoří z mořských hlubin, aby odpověděl na volání! Prozkoumejte neprozkoumaná území v doprovodu Alola-Vulpix-VSTAR, protože Serpiroyal, Icognito a Flunkifer se k vaší výpravě připojí jako Pokémon-VSTAR. Regieleki-VMAX a Regidrago-VSTAR se probouzejí ze spánku a čeká je legendární bitva. Objevte mocná partnerství v Galerii trenérů a vydejte se na dobrodružství s rozšířením sběratelské karetní hry Pokémon Sword & Shield Silver Storm Winds!


SWSH11 Sword & Shield Lost Origin

SWSH11 Sword & Shield Lost Origin

Odpadlický pokémon Giratina je jedním z ústředních pokémonů rozšíření, objevuje se v jeho Origin Forme. Giratina V a Giratina VSTAR patří mezi několik karet, které mají útoky nebo schopnosti interagující se Ztracenou zónou, což je mechanika, která se naposledy objevila v rozšíření Cosmic Eclipse série Sun & Moon.


SWSH10.5 Sword & Shield Pokémon GO

SWSH10.5 Sword & Shield Pokémon GO

Rozšíření Pokémon GO je speciální spolupráce mezi hrou Pokémon GO pro iOS a Android a karetní hrou Pokémon Trading Card Game. Rozšíření obsahuje různé Pokémony, které bylo možné potkat ve hře Pokémon GO, se směsí ručně kreslených a fotorealistických kreseb odkazujících na různé aspekty hry, z nichž některé podporují mechaniky Pokémon V, Pokémon VMAX, Pokémon VSTAR a Radiant Pokémon. Předměty, místa a postavy pocházející ze hry Pokémon GO jsou vyobrazeny také na kartách trenérů.


SWSH10 Sword & Shield Astral Radiance

SWSH10 Sword & Shield Astral Radiance

Pokémon Sword and Shield - Astral Radiance je edice, která vám dává možnost setkat se s nejúžasnějšími a nejmocnějšími Pokémony v galaxii. V každém Boosteru čeká na vás 10 karet, které jsou tak různorodé a vzácné, že ani nevíte, co z nich vybírat. 

S těmito kartami si můžete vytvořit balíček snů nebo rozšířit svou sbírku o klenoty, které budou zářit na vaší poličce.


SWSH8 Sword & Shield Fusion Strike

SWSH8 Sword & Shield Fusion Strike

Styly se kombinují v nové strategii!

Cesta vpřed odhaluje neomezený potenciál, protože se objevuje nový styl Fusion Strike, který využívá nespoutaného ducha pokémonů i trenérů! Přizpůsobiví noví Pokémoni V jako Genesect V, Hoopa V a Mew VMAX jsou dychtiví po boji, zatímco Pokémoni Single Strike a Rapid Strike se objevují ve svých gigantamaxových podobách jako Rillaboom VMAX, Cinderace VMAX a Inteleon VMAX. Jděte s proudem a objevte nové mocné strategie ve hře Pokémon TCG: Sword & Shield-Fusion Strike!


SWSH9 Sword & Shield Brilliant Stars

SWSH9 Sword & Shield Brilliant Stars

Set Brilliant Stars přináší novou VStar mechaniku. Opět jsou k dispozici silní V a VMAX pokémoni. V nabídce je kromě klasických Pokémon balíčků, boosterů boxů, checklane blisterů, 3 packů a elite trainer boxů také zbrusu nové balení, tzv. Stadium box.