Pokémon TCG: XY - Evolutions Booster

Pokémon Company International

Pokémon TCG: XY - Evolutions Booster je sběratelský balíček karet pro populární karetní hru Pokémon Trading Card Game. Tento booster obsahuje různé Pokémon karty, včetně karet se staršími designy, které připomínají původní sérii Pokémon karet. Každý balíček nabízí hráčům možnost rozšířit svou sbírku, zlepšit svou strategii a vytvořit silné a různorodé balíčky pro souboje s ostatními hráči. Ideální pro sběratele a hráče, kteří chtějí posílit svou sbírku nebo zlepšit své hry v Pokémon TCG. Balíček obsahuje 10 karet viac

Kód produktu: 200035069 Doprava a platba

Produkt už nie je v ponuke

Pokémon TCG: XY - Evolutions

Je fascinující součástí série karetní hry Pokémon Trading Card Game (TCG). Tato série, známá také jako XY, představuje jedinečný pohled na svět Pokémonů, kde hráči mohou vytvářet své vlastní týmy a souboje s jinými trenéry.

Evolutions Booster nabízí hráčům vzrušující možnost vrátit se zpět do minulosti série Pokémon. Tento booster balíček přináší nostalgii a vzpomínky na původní éru Pokémonů. Obsahuje karty s retro designem, které připomínají první série karet, které byly vydány, když se Pokémon TCG poprvé objevil na scéně. Hráči mohou objevovat oblíbené Pokémony ve své původní podobě, jako byli Charizard, Blastoise a Venusaur, ale také mnoho dalších.

Sběratelé budou nadšeni možností doplnit svou sbírku o vzácné kousky, které jsou součástí této série. Každý balíček obsahuje mix běžných, neobvyklých, vzácných a dokonce i holografických karet, což hráčům dává šanci na objevování nových a vzrušujících Pokémonů. Karty v tomto balíčku nejsou jen obyčejné hratelné karty; jsou to i umělecká díla, která přinášejí Pokémon svět do života.

Evolutions Booster není jen pro sběratele.

Hráči mohou používat karty z tohoto balíčku k vytváření silných a taktických balíčků pro souboje s ostatními hráči. S možností kombinovat původní strategie s moderními taktikami nabízí tato série hráčům jedinečný zážitek. Zkušení trenéři a nováčci najdou v této sérii spoustu zábavy a výzev.

Celkově lze Evolutions Booster považovat za vzrušující vstupenku do minulosti Pokémon světa. S retro designy a vzpomínkami na doby, kdy se Pokémon TCG teprve rozvíjel, tato série přináší do hry nový rozměr. Ať už jste sběratel, hráč nebo fanoušek Pokémonů, tato série nabízí něco pro každého, a to ve formě vzrušujících karet, které jsou plné dobrodružství a vzpomínek.

window.addEventListener('DOMContentLoaded', (event) => { var liElement = document.querySelector('li[data-target-category="148"]'); if(liElement) { var a = document.createElement('a'); a.href = "https://www.cardmarket.com/en/Pokemon/Users/GengarCz"; a.target = "_blank"; var img = document.createElement('img'); img.src = "https://gengar.static.s28.upgates.com/n/n65e5be9dc837e-cardmarket.png"; img.id = "cardmarket"; img.style.display = "block"; img.style.margin = "auto"; a.appendChild(img); while (liElement.firstChild) { liElement.removeChild(liElement.firstChild); } liElement.style.display = "flex"; liElement.style.alignItems = "center"; liElement.appendChild(a); } });