Pokémon karty a produkty - Sword & Shield - Sword & Shield — Darkness Ablaze

Vše, po čem tvé trenérské srdce touží! Nezáleží na tom, jestli Pokémon TCG zapáleně hraješ, nebo jsi seriózní sběratel - u nás najdeš vše!

Mezi nejoblíbenější Pokémon produkty jednoznačně patří boosters, booster boxy a Elite Trainer boxy, díky kterým můžeš rozšířit herní balíčky o zajímavé Pokémon karty. A občas i najít nějakou krásnou kartu do sbírky!

Když to myslíš s investováním opravdu vážně, podívej se na naši nabídku ohodnocených kusových karet, nebo pošli své karty na grading do PSA!

Pro všechny ale máme další produkty jako jsou tinky, speciální kolekce, japonské a korejské karty, alba a obaly, plyšáky a mnoho dalších Pokémon produktů. U nás si zaručeně vybereš.

Chybí ti něco v naší nabídce? Dej nám vědět, seženeme vše, včetně celých setů!

Články

SV6 Scarlet & Violet Twilight Masquerade

SV6 Scarlet & Violet Twilight Masquerade

Festival rošťáren a záhad!

Vítejte v zemi Kitakami, kde lidé a pokémoni žijí v harmonii s přírodou. Lidových příběhů je tu spousta, ale ne všechno je takové, jak se zdá... Odhalte záhadu maskovaného legendárního pokémona Ogerpon, který se objevuje jako čtyři obávané typy Tera Pokémon ex, a spojte se s dalšími nově objevenými pokémony, jako jsou Bloodmoon Ursaluna ex a Sinistcha ex. Rostoucí síla Greninji, Dragapultu a Magcarga oslní jako Tera Pokémon ex a další karty ACE SPEC doplňují slavnostní události v rozšíření Pokémon TCG: Scarlet & Violet-Twilight Masquerade!

SWSH3.5 Sword & Shield Champion's Path

SWSH3.5 Sword & Shield Champion's Path

Máte srdce šampiona?

Udělejte první krok k tomu, abyste porazili všechny soupeře a dokázali svou hodnotu! Trenéři jako Bede a Marnie vás budou vyzývat během vaší cesty v regionu Galar a divocí noví pokémoni podpoří vaše strategie, abyste se mohli utkat s mocnými vůdci tělocvičen na stadionech plných povzbuzujících fanoušků. Objevte Venusaura, Lucaria a Incineroara jako nové Pokémony V-plus Gigantamax Pokémony jako Drednaw VMAX a Alcremie VMAX! Ukažte své schopnosti a mistrovství s rozšířením Pokémon TCG: Champion's Path

SM10 Sun & Moon Unbroken Bonds

SM10 Sun & Moon Unbroken Bonds

Pouta zocelená v bitvě!

Když máte partnera, na kterého se můžete spolehnout, nic vás nezastaví! TAG TEAM Pokémoni-GX v rozšíření Pokémon TCG: Sun & Moon-Unbroken Bonds ukazují kolosální sílu týmové spolupráce, včetně Reshirama & Charizarda-GX, ultra bestií Pheromosy & Buzzwole-GX a Gardevoira & Sylveona-GX... a navíc se Lucario spojí s nově objeveným Melmetalem! S důvěrou a tréninkem si tito pokémoni poradí téměř se vším, tak se podívejte na úžasné pokémoní dvojice v rozšíření Sun & Moon-Unbroken Bonds!

SM2 Sun & Moon Guardians Rising

SM2 Sun & Moon Guardians Rising

Strážci ostrova, připraveni k boji!

Navštivte Alola za pokémoní zábavou od pláží až po vrcholky hor - a objevte nové tradice a nové výzvy! Seznamte se se strážci ostrova Tapu Koko-GX a Tapu Lele-GX a zdokonalte své schopnosti s Kahunou Halou a kapitánem Mallowem! Nechte se ohromit tajnými schopnostmi Kommo-o-GX, Lycanroc-GX, Metagross-GX, Sylveon-GX, Toxapex-GX, Vikavolt-GX a mnoha dalších! Vydejte se na ostrovy a chopte se moci rozšíření Pokémon TCG: Sun & Moon-Guardians Rising!

SM1 Sun & Moon

Vaše dobrodružství v novém regionu začíná právě teď!

Vítejte v tropickém regionu Alola! Začněte své putování s Rowletem, Littenem a Popplio, pak vyhledejte legendární Pokémony Solgaleo-GX a Lunala-GX, abyste se stali svědky úžasné síly nového druhu Pokémonů: každý Pokémon-GX přináší tak ničivý útok, že v jedné hře můžete použít pouze jednoho z nich! Objevte desítky dosud neviděných Pokémonů, alolské formy některých známých oblíbenců a nové způsoby boje v rozšíření Pokémon TCG: Sun & Moon!

SM12 Sun & Moon Cosmic Eclipse

SM12 Sun & Moon Cosmic Eclipse

Nejvyšší spojení hvězd a pokémonů!

Rozšíření Pokémon TCG: Sun & Moon-Cosmic Eclipse, které je vrcholem série Sun & Moon, posiluje spojení Pokémonů a trenérů a posouvá kombinace TAG TEAM na novou úroveň! Pusťte se do boje s Charizardem & Braixenem-GX, Venusaurem & Snivy-GX, Blastoisem & Piplupem-GX a Solgaleem & Lunalou-GX, spolu s trojitým TAG TEAMem Arceus & Dialga & Palkia-GX a mnoha dalšími! Pociťte hvězdnou sílu Pokémonů s rozšířením Sun & Moon-Cosmic Eclipse!

SM3 Sun & Moon Burning Shadows

SM3 Sun & Moon Burning Shadows

Ohnivé bitvy a hluboké stíny!

Jaké podivné ohně číhají ve stínech? Přisluhovači týmu Lebka a kavalkáda nových Pokémonů jsou připraveni bojovat v temné noci i na žhavém slunci! Utkejte se s novými titány, jako jsou Necrozma-GX, Marshadow-GX a Tapu Fini-GX, nebo bojujte s věrnými spojenci od Machamp-GX a Charizard-GX po Darkrai-GX a Ho-Oh-GX. Bojujte za to, co je správné, s rozšířením Pokémon TCG: Sun & Moon-Burning Shadows!

SWSH7.5 Celebrations

SWSH7.5 Celebrations

Oslavte Pokémon TCG!

Oslavte největší okamžiky Pokémonů za 25 let dobrodružství spolu s oblíbenci od Mewa a Ho-Oh po Lunalu a Zamazenta! Objeví se úžasná přehlídka legendárních Pokémonů a slavní Pokémoni z úplných začátků se vracejí, aby doplnili vaši sbírku - najdete dokonce létajícího Pikachu a surfujícího Pikachu jako Pokémony V i Pokémony VMAX! Připojte se k oslavě s rozšířením Pokémon TCG: Celebrations!

SWSH5 Sword & Shield Battle Styles

SWSH5 Sword & Shield Battle Styles

Zvolte si svůj bojový styl moudře!

Buďte titánem plným síly nebo udeřte s nemožnou rychlostí - vše záleží na vašem bojovém mistrovství! Využij sílu Pokémonů V, jako jsou Mimikyu V, Tyranitar V, Empoleon V a další. Najdeš zde také několik působivých Pokémonů VMAX, včetně Gigantamaxe Urshifu ve stylech Single Strike i Rapid Strike! Rozpoutejte epické mlátičky s rozšířením Meč a štít - Bojové styly!

SWSH1 Sword & Shield

SWSH1 Sword & Shield

Vydejte se na novou cestu a poznejte nové Pokémony V!

Vítejte v regionu Galar! Seznamte se s více než tuctem nových mocných Pokémonů V, včetně legendárních Zacianů a Zamazentů - a s některými, jako jsou Stonjourner a Snorlax, kteří se mohou vyvinout v obrovské Pokémony VMAX pro ještě větší sílu! Najdete tu také první parťáky Grookey, Scorbunny a Sobble, malé roztomilosti jako Wooloo a Yamper a hrstku známých Pokémonů v jejich nových galarských podobách. Dožeňte novou generaci v rozšíření Pokémon TCG: Meč a štít!

SWSH6 Sword & Shield Chilling Reign

SWSH6 Sword & Shield Chilling Reign

Ovládněte zamrzlou tundru!

Získejte výhodu s pokémony ze zmrzlé země, s mocným Ledovým jezdcem Calyrexem VMAX a Stínovým jezdcem Calyrexem VMAX - plus galarskými formami Articuno, Zapdos a Moltres! Přízračná strašidla, kvílející vánice a divoké bitvy - rozšiřte oblast své pokémoní strategie o nové schopnosti a nové možnosti. Tlačte na pilu navzdory strašidelnému odporu a vybojujte si naprosté vítězství v zemi přízračného sněhu s rozšířením Pokémon TCG: Sword & Shield-Chilling Reign!

SV4.5 Scarlet & Violet Paldean Fates

SV4.5 Scarlet & Violet Paldean Fates

Zářte s Pokémony z Paldea!

V záři reflektorů se lesknou zářiví pokémoni, kteří se osudově vracejí do Pokémon TCG! Lesklý Pikachu razí cestu vpřed, Tinkaton, Ceruledge, Dondozo a více než 100 dalších lesklých Pokémonů ho následuje. Mezitím se objeví Great Tusk a Iron Treads jako Ancient a Future Pokémon ex a Charizard, Forretress a Espathra předvedou své vlastní jedinečné schopnosti jako Shiny Tera Pokémon ex. Posviťte si a objevte jiskřivé zázraky v rozšíření Scarlet & Violet-Paldean Fates!

SV5 Scarlet & Violet Temporal Forces

SV5 Scarlet & Violet Temporal Forces

Starověké a budoucí síly přetrvají!

Řady starověkých a budoucích pokémonů se stále rozrůstají! Walking Wake ex se osvobozuje od minulosti spolu s Raging Bolt ex, zatímco Iron Leaves ex přináší high-tech spravedlnost s Iron Crown ex. Mimo Oblast nula mění Wugtrio a Farigiraf typy jako Tera Pokémon ex a trenéři Pokémonů po celém světě se připravují na návrat karet ACE SPEC s jedinečně silnými efekty. Trhlina v čase přivádí do boje divoké bestie a kybernetické vize v rozšíření Pokémon TCG: Scarlet & Violet-Temporal Forces!

SWSH7 Sword & Shield Evolving Skies

SWSH7 Sword & Shield Evolving Skies

Dynamický výkon na obzoru!

Pociťte sílu měnících se větrů a připravte se na epickou bouři, protože mocní Pokémoni dračího typu se triumfálně vracejí! Rayquaza VMAX vede vlnu z výšky a Duraludon VMAX se tyčí nad zemí ve své gigantamaxové podobě, k nimž se přidávají Dragonite V, Noivern V a další. Jakmile se mraky rozestoupí, objeví se evoluce Eevee v plné duze Pokémonů V a Pokémonů VMAX, aby ohlásily nový zářivý den ve hře Pokémon TCG: Meč a štít - Evoluční obloha!

SM4 Sun & Moon Crimson Invasion

SM4 Sun & Moon Crimson Invasion

Karmínový chaos napříč celou Alolou!

Tajemné ultra bestie dorazily do oblasti Alola a vtrhly do ní jako karmínově zbarvení Pokémoni-GX: Nihilego-GX, Buzzwole-GX, Kartana-GX a dravý Guzzlord-GX! Podaří se Silvally-GX a dalším spojencům z Aloly ubránit ostrovy - nebo se vlády nad nimi ujmou ultra bestie? Zjistíte to, až budete bojovat o výhru s rozšířením Pokémon TCG: Sun & Moon-Crimson Invasion!

SWSH4 Sword & Shield Vivid Voltage

SWSH4 Sword & Shield Vivid Voltage

Obrovská energie a divoké barvy!

Objevte nový lesk a maximální sílu v rozšíření Pokémon TCG: Sword & Shield-Vivid Voltage, kde se objevují další Pokémoni V, včetně nově objeveného mýtického Pokémona Zarude! Jedineční noví Úžasní Pokémoni vtrhnou na scénu s duhovým šplouchnutím spolu s dalšími Pokémony VMAX... včetně nádhery, majestátu, kulatého zázraku radosti, kterým je Gigantamax Pikachu! Vložte do svého balíčku nebo sbírky trochu barev a hodně jiskry s rozšířením Sword & Shield-Vivid Voltage!

SWSH3 Sword & Shield Darkness Ablaze

SWSH3 Sword & Shield Darkness Ablaze

Zářivý plamen v nejtemnějším dni!

Sametová noc září, hoří a ohromně jasně plápolá, protože legendární Pokémon Eternatus přichází jako Pokémon V spolu s Centiskorchem V, Mewem V, Galarianem Slowbrem V a mnoha dalšími. Najdete zde také vznešené Pokémony VMAX v jejich gigantamaxové podobě: Charizard VMAX, Grimmsnarl VMAX, Butterfree VMAX a další! Zapalte oheň s rozšířením Pokémon TCG: Sword & Shield-Darkness Ablaze!

SWSH2 Sword & Shield Rebel Clash

SWSH2 Sword & Shield Rebel Clash

Galarští pokémoni jsou připraveni zazářit!

Rozjeďte to s novými Pokémony! Pusťte to nahlas a rozjeďte to do rytmu - v rozšíření Pokémon TCG: Sword & Shield-Rebel Clash plném Pokémonů V včetně Toxtricity V, Dubwool V, Boltund V, Sandaconda V a dalších najdete rebelii, chaos a punkový přístup! Najdete zde také několik Pokémonů VMAX, včetně finálních evolucí všech tří prvních partnerů, a navíc Copperajah VMAX a Dragapult VMAX. Vydejte se na scénu a do ulic s rozšířením Sword & Shield-Rebel Clash!

SV4 Scarlet & Violet Paradox Rift

SV4 Scarlet & Violet Paradox Rift

Odhalte anomálie oblasti nula!

Ponořte se do mraků a prozkoumejte zemi, která se zdá být nespoutaná časem! Vedle umělých Pokémonů budoucnosti, jako jsou Iron Valiant ex a Iron Hands ex, se objevují starodávní Pokémoni s divokými útoky, jako jsou Roaring Moon ex a Sandy Shocks ex. Mezitím Garchomp ex, Mewtwo ex a další Terastallize získají nové typy a do boje se zapojí Armarouge ex, Gholdengo ex a další Pokémoni ex. V rozšíření Pokémon TCG: Scarlet & Violet-Paradox Rift vás čeká dobrodružství při střetu časových linií!

SWSH4.5 Sword & Shield Shining Fates

SWSH4.5 Sword & Shield Shining Fates

Odhalte zářivý osud!

Zářící pokémoni jsou tak výjimeční, že je téměř nikdo nevidí, a trenéři, kteří je chytí, jsou považováni za velké šťastlivce - a přesto mohou být vaši v rozšíření Pokémon TCG: Shining Fates! Na krásných leptaných kartách se objeví více než 100 zářivých Pokémonů - spolu s více než 30 Pokémony V a Pokémony VMAX, včetně velkolepého zářivého Charizarda v jeho gigantamaxové podobě! Chop se svého osudu a rozšiř svou sbírku s rozšířením Shining Fates!

Pokémon slovníček

Pokémon slovníček

Nejsi si jist*á, co znamenají některé pojmy, které můžeš najít i u nás na webu? Tady nejdeš vysvětlení :)

SV3.5 Scarlet & Violet 151

SV3.5 Scarlet & Violet 151

Spoj se s Bulbasaurem, Charmanderem a Squirtlem a staň se svědkem zcela nového úsvitu v Kantó! S tímto novým dnem přichází i nová šance vystopovat staré přátele, najít nové parťáky a chytit každého z původních 151. Objevte neobyčejné ex Venusaura, ex Charizarda a ex Blastoise na speciálních kartách s podmanivými ilustracemi a prozkoumejte města a krajinu znovuoživené země - možná na svých cestách najdete i nepolapitelného ex Mewa. V rozšíření Scarlet & Violet 151 se odehrají nová dobrodružství a objeví se nové obzory!

SV3 Scarlet & Violet Obsidian Flames

SV3 Scarlet & Violet Obsidian Flames

Zuřivé plameny kované v temnotě!

Červeně žhavé uhlíky osvětlují černou noc a jiskry vzplanou v peklo, když Charizard ex vyrazí vpřed s nově objevenou silou temnoty! Třpytivý fenomén Terastal propůjčuje některým Pokémonům ex, jako jsou Tyranitar, Eiscue a Vespiquen, jiné typy než obvykle, zatímco Dragonite ex a Greedent ex ukazují, že ovládají své vlastní vnitřní síly. Aby toho nebylo málo, Revavroom ex, Melmetal ex a další Pokémoni slibují změnit průběh bitvy v rozšíření Scarlet & Violet-Obsidian Flames!

SV2 Scarlet & Violet Paldea Evolved

SV2 Scarlet & Violet Paldea Evolved

Energie stoupá, probouzejí se nové síly a odhalují se nebezpečné legendy! První partneři Meowscarada ex, Skeledirge ex a Quaquaval ex se vyvinuli, aby vystoupili na scénu s fascinující magií, zpěvem a tancem. Mezitím Forretress, Slowking a Dedenne září jako Tera Pokémon ex a Chien-Pao ex, Ting-Lu ex a další přinášejí skličující síly vyžadující odvahu velet. V rozšíření Pokémon TCG: Scarlet & Violet-Paldea Evolved se do party Pokémonů ex přidá dokonce i Pikachu!

SV1 Scarlet and Violet

SV1 Scarlet and Violet

Vydejte se na cestu do oblasti Paldea! Seznamte se s prvními parťáky Sprigatitem, Fuecocem a Quaxlym a prozkoumejte sílu legendárních pokémonů Koraidona a Miraidona jako Pokémon ex. Další Pokémoni ex se vyvinou do boje - včetně Arcanina a Gyaradose s novým oslnivým vzhledem. Ještě více Pokémonů se objevuje jako ilustrační vzácné karty s úžasnou grafikou - objevte je všechny v rozšíření Pokémon TCG: Scarlet & Violet!

SWSH12.5 Sword & Shield Crown Zenith

SWSH12.5 Sword & Shield Crown Zenith

Pokémon TCG: Crown Zenith je nejnovějším speciálním rozšířením, které vyšlo v rámci série Sword & Shield karetní hry Pokémon Trading Card Game.

Rozšíření vyšlo 20. ledna 2023.

SWSH12 Sword & Shield Silver Tempest

SWSH12 Sword & Shield Silver Tempest

V dálce se ozve zlověstný hukot a Lugia-VSTAR se vynoří z mořských hlubin, aby odpověděl na volání! Prozkoumejte neprozkoumaná území v doprovodu Alola-Vulpix-VSTAR, protože Serpiroyal, Icognito a Flunkifer se k vaší výpravě připojí jako Pokémon-VSTAR. Regieleki-VMAX a Regidrago-VSTAR se probouzejí ze spánku a čeká je legendární bitva. Objevte mocná partnerství v Galerii trenérů a vydejte se na dobrodružství s rozšířením sběratelské karetní hry Pokémon Sword & Shield Silver Storm Winds!

SWSH11 Sword & Shield Lost Origin

SWSH11 Sword & Shield Lost Origin

Odpadlický pokémon Giratina je jedním z ústředních pokémonů rozšíření, objevuje se v jeho Origin Forme. Giratina V a Giratina VSTAR patří mezi několik karet, které mají útoky nebo schopnosti interagující se Ztracenou zónou, což je mechanika, která se naposledy objevila v rozšíření Cosmic Eclipse série Sun & Moon.

SWSH10.5 Sword & Shield Pokémon GO

SWSH10.5 Sword & Shield Pokémon GO

Rozšíření Pokémon GO je speciální spolupráce mezi hrou Pokémon GO pro iOS a Android a karetní hrou Pokémon Trading Card Game. Rozšíření obsahuje různé Pokémony, které bylo možné potkat ve hře Pokémon GO, se směsí ručně kreslených a fotorealistických kreseb odkazujících na různé aspekty hry, z nichž některé podporují mechaniky Pokémon V, Pokémon VMAX, Pokémon VSTAR a Radiant Pokémon. Předměty, místa a postavy pocházející ze hry Pokémon GO jsou vyobrazeny také na kartách trenérů.

SWSH10 Sword & Shield Astral Radiance

SWSH10 Sword & Shield Astral Radiance

Pokémon Sword and Shield - Astral Radiance je edice, která vám dává možnost setkat se s nejúžasnějšími a nejmocnějšími Pokémony v galaxii. V každém Boosteru čeká na vás 10 karet, které jsou tak různorodé a vzácné, že ani nevíte, co z nich vybírat. 

S těmito kartami si můžete vytvořit balíček snů nebo rozšířit svou sbírku o klenoty, které budou zářit na vaší poličce.

SWSH8 Sword & Shield Fusion Strike

SWSH8 Sword & Shield Fusion Strike

Styly se kombinují v nové strategii!

Cesta vpřed odhaluje neomezený potenciál, protože se objevuje nový styl Fusion Strike, který využívá nespoutaného ducha pokémonů i trenérů! Přizpůsobiví noví Pokémoni V jako Genesect V, Hoopa V a Mew VMAX jsou dychtiví po boji, zatímco Pokémoni Single Strike a Rapid Strike se objevují ve svých gigantamaxových podobách jako Rillaboom VMAX, Cinderace VMAX a Inteleon VMAX. Jděte s proudem a objevte nové mocné strategie ve hře Pokémon TCG: Sword & Shield-Fusion Strike!

SWSH9 Sword & Shield Brilliant Stars

SWSH9 Sword & Shield Brilliant Stars

Set Brilliant Stars přináší novou VStar mechaniku. Opět jsou k dispozici silní V a VMAX pokémoni. V nabídce je kromě klasických Pokémon balíčků, boosterů boxů, checklane blisterů, 3 packů a elite trainer boxů také zbrusu nové balení, tzv. Stadium box.