UltraPro Album A5 - Blue

UltraPro Album A5 - Blue
UltraPro Album A5 - Blue

Cena
109 Kč

Výrobce

Kód produktu
P00348

Sběratelské album UltraPro A5: Blue - Toto album na karty formátu A5 v modré barvě disponuje deseti všitými stránkami s čtyřmi kapsami každá. S kapacitou minimálně 80 karet a tvrdými deskami zajišťuje spolehlivou ochranu vašich karet před manuálním poškozením. Je vhodné pro standardní velikosti karet (perfect size, pro-fity, atd.), avšak je třeba poznamenat, že obyčejné obaly pro hraní se do alba obtížněji vkládají. Více

Sběratelské album UltraPro A5: Blue

Jednobarevné modré album na karty formátu A5 od společnosti UltraPro okouzlí svým jednoduchým designem a kvalitním zpracováním, poskytujícím základní úložný prostor pro vaše karty nebo sbírku.

Toto album na karty formátu A5 v modré barvě disponuje deseti všitými stránkami s čtyřmi kapsami každá. S kapacitou minimálně 80 karet a tvrdými deskami zajišťuje spolehlivou ochranu vašich karet před manuálním poškozením. Je vhodné pro standardní velikosti karet (perfect size, pro-fity, atd.), avšak je třeba poznamenat, že obyčejné obaly pro hraní se do alba obtížněji vkládají.

Přestože album může být odolné a kompaktní, může vykazovat některé obtíže při umisťování karet v obalech. Jeho výhody spočívají v odolnosti, menší velikosti pro snadnější přenášení a v atraktivním poměru cena/výkon. Ideální volba pro ty, kteří hledají praktické a cenově dostupné úložiště pro svou kartovou sbírku.