Team rocket booster - Giovanni (unlimited)

Team rocket booster - Giovanni (unlimited)
Team rocket booster - Giovanni (unlimited)
9 999 Kč
Na objednávku - Doba dodání je individuální - Po zakoupení budete kontaktováni.
ks
Pokémon Company International

Team rocket booster - Giovanni (unlimited) - obsahuje 11 Pokémon karet Více

Kód produktu: P00505 Doprava a platba

Team Rocket

Team Rocket je název pátého hlavního rozšíření karetní hry Pokémon Trading Card Game. V Japonsku bylo vydáno pod názvem Rocket Gang, čtvrté rozšíření karetní hry Pokémon. Vychází z Pokémonů Red, Blue a Green a obsahuje Pokémony I. generace a Team Rocket. Anglické rozšíření bylo vydáno 24. dubna 2000, zatímco japonské rozšíření bylo vydáno 21. listopadu 1997. Následně byla všechna další jazyková vydání pro Team Rocket v červenci 2000.

Team Rocket představil Dark Pokémon, typ pokémona. Karty Dark Pokémon mají hnědočerné okénko s kresbou, krabičku Evolution a krabičku Pokédexu. Temní Pokémoni mají ve srovnání s normálními Pokémony vyšší útočné poškození a nižší HP, pravděpodobně kvůli vysoce útočné povaze trenéra. Někteří Pokémoni z Evoluce mají místo obvyklé červené a zelené kresby Kena Sugimoriho červenou a modrou kresbu jejich předchozí fáze. Byly také zavedeny Tajné karty, tedy karty, jejichž počet ve sbírce je větší než uvedený počet karet v rozšíření. V japonském vydání mají karty Secret vzácnost "Super Rare". A konečně také zavedla karty Holofoil Trainer a Energy.

Team Rocket byla také první sadou, která nebyla balena v blistrech s kartonovým hřbetem. Všimněte si však, že v případě italského vydání tomu tak nebylo.

Parametry

Vintage Set Team Rocket