Pokémon TCG: SV03 Obsidian Flames - 1 Blister Booster

Pokémon Company International

Pokémon TCG: SV03 Obsidian Flames - 1 Blister Booster obsahuje 10 náhodně namíchaných karet. Více

Kód produktu: PCI85516 Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

Pokémon TCG: SV03 Obsidian Flames - 1 Blister Booster obsahuje:

  • 10 náhodně namíchaných karet

Pokémon TCG: Scarlet & Violet Obsidian Flames / Ruler of the Black Flame

Pokémon TCG: Scarlet & Violet-Obsidian Flames (japonsky: Ruler of the Black Flame) je název třetího hlavního rozšíření karet ze série Scarlet & Violet pro Pokémon Trading Card Game. V angličtině vyšlo 11. srpna 2023, v japonštině 28. července 2023.

Obsidian Flames a japonský Ruler of the Black Flame jsou první sady, které obsahují Pokémony Tera ex s typy odlišnými od jejich obvyklých typů. Tera Pokémoni ex s posunutým typem používají pro své útoky stejné typy energie jako jejich obvyklý typ, ale mají odlišnou slabost a odolnost v souladu se svým posunutým typem.

Obsidian Flames obsahuje karty z japonského rozšíření Ruler of the Black Flame, ex Special Set a ex Start Decks, dále dvě japonské promo karty, zbývající karty ze sad Triplet Beat, Snow Hazard a Clay Burst, které nebyly lokalizovány v Paldea Evolved, a dvě přetištěné karty z rozšíření Scarlet & Violet. Obsidian Flames obsahuje 15 ex Pokémonů, šest ex Tera Pokémonů, 12 ilustračních vzácných Pokémonů, šest speciálních ilustračních vzácných karet Pokémonů a Supporterů, 12 ultra vzácných celoplošných leptaných karet Pokémonů ex a Supporterů a tři hyper vzácné zlaté leptané karty.

Hra Obsidian Flames je k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a portugalštině. Vládce černého plamene byl k dispozici v japonštině 28. července 2023, následovalo lokalizované vydání v tradiční čínštině 11. srpna 2023, v korejštině 25. srpna 2023 a v thajštině 29. září 2023. Indonéský ekvivalent sady Černý lesk vyšel mnohem později, 27. října 2023.

Podle Bulbapedie

Parametry

Scarlet & Violet Scarlet & Violet — Obsidian Flames
Věk od 6+
Doba hraní 20 min
Počet hráčů 2
Jazyk anglický
Blister Blister Booster