Pokémon TCG: Paldea Partners Tin

Pokémon TCG: Paldea Partner Tin
Pokémon TCG: Paldea Partner Tin

Cena
459 Kč


Kód produktu
P00290

Upřesni výběr produktu
Varianta neexistuje
Meowscarada ex tin
Meowscarada ex tin
Skeledirge ex tin
Skeledirge ex tin
Quaquaval ex tin
Quaquaval ex tin

ks

Pokémon TCG: Paldea Partners Tin - Plechová krabička s Pokémony Paldea Partner - Meowscarada ex, Skeledirge ex, nebo Quaquaval ex! Spojte se a přesvědčivě se předveďte na bojišti s plně vyvinutým prvním partnerem pokémona Paldeana ex! Více

Pokémon TCG: Paldea Partners Tin

Spojte se a přesvědčivě se předveďte na bojišti s plně vyvinutým prvním partnerem pokémona Paldeana ex! Zvol si záludné kouzlo Meowscarada ex, ohnivý vokál Skeledirge ex nebo oslnivé taneční pohyby Quaquaval ex v Pokémon TCG: Paldea Partners Tin. V přiložených posilovacích balíčcích pak najdeš ještě více Pokémonů pro svůj tým.

Pokémon TCG: Paldea Partners Tin obsahuje:

  • 1 fóliovú kartu s Meowscarada ex, Skeledirge ex alebo Quaquaval ex
  • 5 booster balíčkov Pokémon TCG
  • Kartu s kódom pre Pokémon TCG Live

Paldea Evolved

Sada Paldea Evolved, uvedená na trh 9. června 2023, obsahuje více než 190 karet, z nichž 17 jsou zbrusu nové Pokémony ex. Tato edice představuje druhou edici z deváté generace, inspirovanou videohrami Pokémon Scarlet and Violet, a pokračuje v nabídce Pokémonů ex a vzácných karet s ilustracemi.

Mezi novými Pokémony ex v této edici najdeme Forretress ex, Meowscarada ex, Wo-Chien ex, Skeledirge ex, Chi-Yu ex, Slowking ex, Quaquaval ex, Chien-Pao ex, Pikachu ex, Bellibolt ex, Dedenne ex, Lycanroc ex, Ting-Lu ex, Paldean Clodsire ex, Copperajah ex, Noivern ex a Squawkabilly ex. Kromě toho je v edici k dispozici více než 30 trenérských karet, 4 speciální energie, 9 zlatých karet, 36 karet s vzácnými ilustracemi a 15 karet se speciálními vzácnými ilustracemi.

Parametry
Scarlet & Violet Scarlet & Violet — Paldea Evolved