Pokémon TCG: Hisuian Electrode V Box

Pokémon TCG: Hisuian Electrode V Box
Pokémon TCG: Hisuian Electrode V Box

Dostupnost
Produkt již není v nabídce


Kód produktu
200017553

Hisuian Electrode V Box je zvláštní dárek pro hráče karetní hry Pokémon, který usnadňuje získání výkonné karty travního Pokémona Hisuian Electrode V. V balení najdete dvě exkluzivní promo karty (Hisuian Electrode V a Electrode) a velkou sběratelskou Jumbo kartu Hisuian Electrode V. Tyto karty jsou jedinečné a nenajdete je nikde jinde. Více

Hisuian Electrode V Box

je zvláštní dárek pro hráče karetní hry Pokémon, který usnadňuje získání výkonné karty travního Pokémona Hisuian Electrode V. V balení najdete dvě exkluzivní promo karty (Hisuian Electrode V a Electrode) a velkou sběratelskou Jumbo kartu Hisuian Electrode V. Tyto karty jsou jedinečné a nenajdete je nikde jinde. Kromě toho obsahuje balení 4 doplňkové Booster balíčky a online hry kód. Hisuian Electrode V je skvělým přídavkem do jakéhokoli travního karetního balíčku a skvělým způsobem, jak rozšířit svou Pokémon kartovou sbírku!

Balení Pokémon Hisuian Electrode V Box obsahuje:

  • Lesklou promo kartu Hisuian Electrode V
  • Lesklou promo kartu Electrode
  • Velkou sběratelskou Jumbo kartu Hisuian Electrode V
  • 4 doplňkové Booster balíčky: 1x Sword and Shield - Brilliant Stars, 1x Sword and Shield - Astral Radiance a 2x Sword and Shield - Lost Origin
  • Kód do online hry, který vám dá přístup k kartám Hisuian Electrode V a Electrode.

Balení Hisuian Electrode V Box vám umožní získat travního Pokémona Hisuian Electrode v Pokémon TCG. Obsahuje také obří Jumbo kartu na výstavku, promo kartu Electrode, čtyři doplňkové Booster balíčky a speciální kód do online hry, který vám umožní využít sílu karet Hisuian Electrode V a Electrode.

Toto balení Pokémon V Box je zvláštním dárkovým setem, který zahrnuje kartu silného Pokémona V podle vašeho výběru. K tomu dostanete několik Booster balíčků karetní hry Pokémon, které vám pomohou vylepšit váš herní balíček. Každé balení obsahuje také obří Jumbo kartu vybraného Pokémona a kód do online hry, který vám umožní ihned hrát s Pokémonem V.

Pokémon Booster

Pokémon Booster je doplňkový balíček, který umožňuje hráčům rozšířit svůj herní balíček nebo sbírku novými kartami. Každý balíček obsahuje 10 náhodných karet z určité edice, přičemž jedna z nich je vzácná. Můžete mít štěstí a objevit další silné Pokémony V nebo GX!