Pokémon TCG: Crown Zenith Special Collection—Unown V & Lugia V

Crown Zenith Special Collection—Unown V & Lugia V
Crown Zenith Special Collection—Unown V & Lugia V
Pokémon Company International

Pokémon TCG Unown V & Lugia V Special Collection obsahuje vzácné karty Unown V a Lugia V,, romo karty, žetony a další bonusy. Více

Kód produktu: P00303 Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

Sada Pokémon TCG: SWSH12.5 Unown V & Lugia V Special Collection obsahuje:

  • foilová promo karta Unown V a Lugia V
  • foilová oversize JUMBO karta Lugia V
  • 5 Pokémon TCG: Crown Zenith boostery
  • Kód pro Pokémon TCG Live

Crown Zenith / VSTAR Universe

Pokémon TCG: Crown Zenith (japonsky: High Class Pack VSTAR Universe) je poslední speciální rozšíření vydané v rámci série Sword & Shield pro Pokémon Trading Card Game.

Crown Zenith vyšel 20. ledna 2023 a je posledním speciálním rozšířením série Sword & Shield. V Japonsku vyšlo jako High-class expansion pack VSTAR Universe 2. prosince 2022 a podobně sloužilo jako závěrečné dílčí rozšíření Sword & Shield Era. VSTAR Universe má také paralelní foilovou sadu, která obsahuje variantu Reverse Glitter Holofoil pro všechny nefoilové karty v hlavní sadě. Podobně jako u jiných speciálních rozšíření, například Pokémon GO a Celebrations, nebylo možné booster balíčky Crown Zenith zakoupit samostatně a místo toho byly k dispozici výhradně v různých produktech souvisejících se sadou. Crown Zenith se skládá z karet z japonského rozšíření VSTAR Universe, karet ze speciální sady VSTAR a karet z rozšíření Paradigm Trigger a podsady Incandescent Arcana, které nebyly lokalizovány do Silver Tempest.

Ve VSTAR Universe nemají všechny netajné karty, které nejsou Pokémon V nebo Radiant Pokémon, žádné symboly vzácnosti.

Podle Bulbapedie

Parametry

Sword & Shield Crown Zenith