Pokémon TCG: Crown Zenith - Special Collection - Pikachu VMAX

Pokémon TCG: Crown Zenith - Special Collection - Pikachu VMAX
Pokémon TCG: Crown Zenith - Special Collection - Pikachu VMAX
Pokémon Company International

Pokémon TCG: Crown Zenith - Special Collection - Pikachu VMAX obsahuje Pikachu V, Pikachu VMAX a Jumbo kartu Pikachu VMAX spolu s pěti doplňkovými Booster balíčky edice Crown Zenith. Více

Kód produktu: 200022749 Doprava a platba

Pokémon Crown Zenith Special Collection - Pikachu VMAX obsahuje:

  • 1x Promo karta Pikachu VMAX
  • 1x Promo karta Pikachu V
  • 1x Jumbo karta Pikachu VMAX
  • 5x Booster Pokémon TCG Crown Zenith
  • 1x karta s kódem pro online hraní.

Crown Zenith / VSTAR Universe

Pokémon TCG: Crown Zenith (japonsky: High Class Pack VSTAR Universe) je poslední speciální rozšíření vydané v rámci série Sword & Shield pro Pokémon Trading Card Game.

Crown Zenith vyšel 20. ledna 2023 a je posledním speciálním rozšířením série Sword & Shield. V Japonsku vyšlo jako High-class expansion pack VSTAR Universe 2. prosince 2022 a podobně sloužilo jako závěrečné dílčí rozšíření Sword & Shield Era. VSTAR Universe má také paralelní foilovou sadu, která obsahuje variantu Reverse Glitter Holofoil pro všechny nefoilové karty v hlavní sadě. Podobně jako u jiných speciálních rozšíření, například Pokémon GO a Celebrations, nebylo možné booster balíčky Crown Zenith zakoupit samostatně a místo toho byly k dispozici výhradně v různých produktech souvisejících se sadou. Crown Zenith se skládá z karet z japonského rozšíření VSTAR Universe, karet ze speciální sady VSTAR a karet z rozšíření Paradigm Trigger a podsady Incandescent Arcana, které nebyly lokalizovány do Silver Tempest.

Ve VSTAR Universe nemají všechny netajné karty, které nejsou Pokémon V nebo Radiant Pokémon, žádné symboly vzácnosti.

Podle Bulbapedie

Parametry

Sword & Shield Crown Zenith