Pokémon TCG: Crown Zenith - Special Collection - Pikachu VMAX

Pokémon TCG: Crown Zenith - Special Collection - Pikachu VMAX
Pokémon TCG: Crown Zenith - Special Collection - Pikachu VMAX

Cena
769 Kč


Kód produktu
200022749

Pokémon TCG: Crown Zenith - Special Collection - Pikachu VMAX Crown Zenith Special Collection je exkluzivní dárek balení pro hru Pokémon TCG, které spadá do speciální produktové edice Crown Zenith. Uvnitř této balení najdete Pikachu V, Pikachu VMAX a obrovskou Jumbo kartu Pikachu VMAX spolu s pěti doplňkovými Booster balíčky edice Crown Zenith. Více

Pokémon TCG: Crown Zenith - Special Collection - Pikachu VMAX

Crown Zenith Special Collection je exkluzivní dárek balení pro hru Pokémon TCG, které spadá do speciální produktové edice Crown Zenith. Uvnitř této balení najdete Pikachu V, Pikachu VMAX a obrovskou Jumbo kartu Pikachu VMAX spolu s pěti doplňkovými Booster balíčky edice Crown Zenith.

Tato jedinečná kolekce obsahuje promo kartu Pikachu VMAX, která je také k dispozici ve formě obří Jumbo karty, a k tomu klasickou kartu Pikachu V. Kromě toho jsou součástí balení i pět Booster balíčků z edice Crown Zenith.

Balení Pokémon Crown Zenith Special Collection - Pikachu VMAX obsahuje:

  • 1x Promo karta Pikachu VMAX
  • 1x Promo karta Pikachu V
  • 1x Jumbo karta Pikachu VMAX
  • 5x Booster Pokémon TCG Crown Zenith
  • 1x karta s kódem pro online hraní.

Pokémon TCG Special Collection

Pokémon TCG Special Collection je zvláštním dárkovým balením, které garantuje Promo kartu. Tento speciální set je doplněný několika Booster balíčky z karetní hry Pokémon, což vám umožní zdokonalit váš herní balíček. Navíc každé balení obsahuje obří Jumbo kartu a kód pro online hraní.

Pokémon Crown Zenith

Edice Pokémon Crown Zenith je speciálním produktem pro rok 2023 v rámci karetní hry Pokémon TCG. Doprovodné Booster balíčky z této edice jsou dostupné pouze v určitých produktech Pokémon TCG Crown Zenith, a nejsou samostatně k prodeji. Tato edice je zaměřená na závěr osmé generace z oblasti Galar. Hrdinové Zacian a Zamazenta přicházejí s novými schopnostmi VSTAR, a k oslavě éry Pokémonů V dorazí hvězdná sestava Pokémonů a trenérů. Objevte ohromující speciální ilustrace v Galarian Gallery a využijte sílu vzácných a mocných Pokémonů, včetně Charizarda jako VSTAR a Radiant. V této edici najdete také mnoho Pokémonů s vlastními příběhy, které se vyprávějí prostřednictvím ilustrací na kartách, protože série Sword & Shield dosahuje svého vrcholu finálním rozšířením Crown Zenith.

Pokémon Booster z edice Crown Zenith

Pokémon Booster z edice Crown Zenith je základním doplňkovým balíčkem karetní hry Pokémon, který umožňuje hráčům rozšířit svůj herní balíček nebo sbírku o nové karty. Každý balíček obsahuje 10 náhodných karet, a pokud budete mít štěstí, můžete narazit i na silné Pokémony VMAX a VSTAR.

Seznam nejvzácnějších Pokémonů z edice Crown Zenith zahrnuje Leafeon V, Charizard V, Simisear V, Kyogre V, Glaceon V, Rotom V, Zeraora V, Mew V, Hattrene V, Zacian V, Zamazenta V, Rayquaza V, Duraludon V, Eevee V, Regigigas V, Stoutland V, Greedent V, Zeraora VMAX, Hattrene VMAX, Rayquaza VMAX, Duraludon VMAX, Leafeon VSTAR, Simisear VSTAR, Rotom VSTAR, Zeraora VSTAR, Zacian VSTAR, Zamazenta VSTAR, Regigigas VSTAR, Radiant Charjabug, Radiant Charizard, Radiant Eternatus a celou kolekci Galarian Gallery!

Parametry
Sword & Shield Crown Zenith