Pokémon Sword and Shield – Silver Tempest Booster Box

Pokémon Sword and Shield – Silver Tempest Booster Box
Pokémon Sword and Shield – Silver Tempest Booster Box
Pokémon Company International

Booster box Pokémon TCG Sword and Shield – Silver Tempest obsahuje 36 Boosterů (rozšiřující balíček obsahující 10 karet). Více

Kód produktu: P00042 Doprava a platba

Pokémon Sword and Shield – Silver Tempest Booster Box BB obsahuje:

  • Booster Box obsahuje 36 Boosterů (rozšiřující balíček obsahující 10 karet) z edice Sword and Shield - Silver Tempest.

Každý Pokémon Booster obsahuje následující druhy karet:

  • 5 obyčejných karet
  • 3 neobvyklé karty
  • 1 kartu energie
  • 1 reverzní holo kartu
  • 1 vzácnou kartu

Paradigm Trigger / Silver Tempest

Pokémon TCG: Sword & Shield-Silver Tempest (japonsky: Paradigm Trigger) je název dvanáctého a posledního hlavního rozšíření karet ze série Sword & Shield v Pokémon Trading Card Game (v Japonsku Sword & Shield Era).

Stříbrná bouře byla vydána 11. listopadu 2022 a je posledním hlavním rozšířením série Sword & Shield. V Japonsku vyšlo pod názvem Paradigm Trigger 21. října 2022 a podobně slouží jako dvanácté a poslední rozšíření éry Sword & Shield. Silver Tempest se skládá z karet pocházejících z japonského rozšíření Paradigm Trigger, podsady Incandescent Arcana, karet z rozšíření Lost Abyss a podsady Dark Phantasma, které nebyly lokalizovány v Lost Origin, a některých zbývajících karet z podsady VMAX Climax.

Legendární potápěčský pokémon Lugia je jedním z ústředních pokémonů rozšíření, stejně jako alolanský Vulpix a legendární obři Regieleki a Regidrago. Lugia, Alolan Vulpix a Regidrago podporují mechaniku Pokémon VSTAR, zatímco Regieleki se objevuje jako jediný Pokémon VMAX. Mezi další Pokémony VSTAR ve hře Silver Tempest patří Unown, Mawile a Serperior; tři Pokémoni také zastupují mechaniku Radiant Pokémon: Alakazam, Jirachi a Tsareena. Rozšíření pokračuje v trendu několika posledních sad série Sword & Shield a obsahuje další podskupinu Galerie trenérů s 30 kartami, která obsahuje reprinty v plné grafice.

VSTAR Powers se poprvé od svého zavedení objevují na kartách trenérů. 
Tyto karty zobrazují starobylé artefakty, podobné těm, které jsou součástí rozšíření Skyridge, a navazují na příběh, který prostupuje zdrojovým rozšířením Paradigm Trigger. Paradigm Trigger představuje neprozkoumaný vzdálený ostrov, kde Pokémoni žijí v tichosti[1], a upozorňuje na četné fosilní Pokémony a Pokémony s tajemným původem.

Silver Tempest byl k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a portugalštině. Paradigm Trigger byl k dispozici v japonštině, čínštině, korejštině, thajštině a indonéštině. Každý booster pack Silver Tempest obsahuje deset karet z rozšíření, kartu s kódem Pokémon TCG Live a buď základní kartu energie, nebo kartu s označením VSTAR. Každé balení Paradigm Trigger obsahuje pět karet z rozšíření.

Podle Bulbapedie

Parametry

Sword & Shield Sword & Shield — Silver Tempest