Pokémon Sword and Shield - Lost Origin Booster Box

Pokémon Sword and Shield - Lost Origin Booster Box
Pokémon Sword and Shield - Lost Origin Booster Box

Cena
5 499 Kč


Kód produktu
P00041

Booster box Pokémon TCG Sword and Shield - Lost Origin obsahuje 36 boosterů (rozšiřujících balíčků po 10 kartách každý). Více

Pokémon Sword and Shield – Lost Origin Booster Box BB

  • obsahuje celkem 36 boosterů

V každém Pokémon Boosteru najdete následující druhy karet:

  • 5 obyčejných karet (základní Pokémoni),
  • 3 neobvyklé karty (základní + stage 1 Pokémoni a trenéři),
  • 1 kartu energie, 1 reverzní holo kartu (kterákoliv karta z celé edice s blyštivým textem)
  • a 1 vzácnou kartu (včetně nejsilnějších kousků z celé edice, včetně nových a silných Pokémonů VMAX nebo VSTAR).

Pokémon TCG: Sword & Shield Lost Origin / Lost Abyss

Pokémon TCG: Sword & Shield-Lost Origin (japonsky: Lost Abyss) je název jedenáctého hlavního rozšíření karet ze série Sword & Shield pro Pokémon Trading Card Game (v Japonsku Sword & Shield Era). Rozšíření znovu zavádí karty, které interagují se Ztracenou zónou.

Lost Origin je jedenácté hlavní rozšíření série Sword & Shield Series karetní hry Pokémon Trading Card Game a bylo vydáno 9. září 2022. V Japonsku bylo vydáno pod názvem Lost Abyss 15. července 2022 a je jedenáctým rozšířením Pokémon Card Game Sword & Shield Era. Lost Origin se skládá z karet pocházejících z japonského rozšíření Lost Abyss, podsady Dark Phantasma, balíčků VSTAR & VMAX High-Class Decks, karet z rozšíření Time Gazer, Space Juggler a Battle Region, které nebyly lokalizovány v Astral Radiance, a některých zbývajících karet z podsady VMAX Climax.

Odpadlický pokémon Giratina je jedním z ústředních pokémonů rozšíření, který se objevuje v jeho originální podobě. Giratina V a Giratina VSTAR patří mezi několik karet, které mají útoky nebo schopnosti, jež interagují se Ztracenou zónou, mechanikou, která se naposledy objevila v rozšíření Cosmic Eclipse série Sun & Moon. Tyto karty lze identifikovat podle "stínové aury" - fialových, růžových a tyrkysově zbarvených chuchvalců, které obklopují pokémona na běžných výtiscích karet Pokémon V a Pokémon VSTAR a v ilustračním okénku na běžných výtiscích ostatních karet. Lost Origin obsahuje více hisuianských Pokémonů, včetně Hisuian Zoroark VSTAR a Hisuian Goodra VSTAR, a také více zářivých Pokémonů, jako je například Radiant Gardevoir. Obsahuje také další podskupinu Trainer Gallery, která obsahuje především reprinty Full Art, na nichž je vyobrazen Pokémon spolu s trenérem.

Lost Origin je k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a portugalštině. Lost Abyss bude k dispozici v japonštině, čínštině, korejštině, thajštině a indonéštině. Každý booster pack Lost Origin obsahuje deset karet z rozšíření, kartu s kódem pro použití s Pokémon Trading Card Game Live a buď základní kartu energie, nebo kartu s označením VSTAR. Každé balení Ztracené propasti obsahuje pět karet z rozšíření.

Podle Bulbapedie

Parametry
Sword & Shield Sword & Shield — Lost Origin