Pokémon - Snow Hazard Booster - Japanese

Pokémon - Snow Hazard Booster - Japanese
Pokémon - Snow Hazard Booster - Japanese

Cena
71 Kč


Kód produktu
200028746

Pokemon Snow Hazard Booster obsahuje 6 náhodně namíchaných karet. Japonský rozšiřující balíček z edice Scarlet and Violet - Snow Hazard je skvělou příležitostí k rozšíření své sbírky o vzácné japonské kousky. Více

Pokémon - Snow Hazard Booster - Japanese

Japonský rozšiřující balíček z edice Scarlet and Violet - Snow Hazard je skvělou příležitostí k rozšíření své sbírky o vzácné japonské kousky. V každém balení naleznete 6 náhodně vybraných karet, které mohou obsahovat vzácné a žádoucí Pokémon karty.

Japonské Pokémon karty jsou známé pro svou vysokou kvalitu a pečlivý tisk. Sběratelé těchto karet mají tu výhodu, že se nemusí potýkat s problémy spojenými s nedokonalým centrováním nebo tiskem, což někdy může ovlivnit kvalitu mezinárodních karet v angličtině. To znamená, že sběratelé mohou ocenit výraznou péči věnovanou výrobě japonských karet a hrdě je přidávat do své sbírky.

Japonské karty Pokémon mají své zvláštnosti a rozdíly oproti mezinárodním verzím:

1. Kvalita karet: Japonské karty mají obvykle krásná záda, dokonalé centrování a jsou v lepší kondici než mezinárodní verze. To znamená, že jsou často ve vyšší kvalitě a sběratelé si mohou užívat vysoce estetické karty.

2. Rychlejší vydání: Japonské sérii karet vycházejí přibližně o dva měsíce dříve než mezinárodní verze. To umožňuje hráčům a sběratelům získat představu o tom, co je čeká v nadcházejících mezinárodních sériích.

3. Rozdíly v balení: Japonský booster box obsahuje 30 booster packů, ale každý z nich obsahuje pouze 5 karet. Zajímavostí je, že v těchto packech nejsou běžné energie (kromě speciálních s Trainer symbolem), a nejsou garantovány vzácné karty. Však každá vzácná karta, kterou chytíte, bude holografická. To znamená, že sice nevíte, jaké vzácné karty v boosteru najdete, ale pokud najdete jednu, bude zaručeně s holografickým efektem. Toto může být motivací pro sběratele, kteří hledají vzácné holografické karty.

4. Více hitů: Navzdory tomu, že japonské packy nezaručují vzácnou kartu, je paradoxem, že při otevírání celého japonského booster boxu máte větší šanci najít více hitů (vzácných karet) než při otevírání mezinárodních booster boxů. To může být další motivací pro sběratele, kteří hledají vzácné kousky.