Pokémon Shrouded Fable Special Illustration Collection - Greninja ex

749 Kč
Předobjednávka
ks
Pokémon Company International

PŘEDOBJEDNÁVKA! Tento set vychází 2.8.2024
Shrouded Fable Special Illustration Collection - Greninja ex obsahuje 5 booster balíčků, 3x promo karta Více

Kód produktu: P00895 Doprava a platba

Shrouded Fable Special Illustration Collection - Greninja ex

PŘEDOBJEDNÁVKA! Tento set vychází 2.8.2024

Pokémon TCG Greninja ex Special Illustration Collection - dárkový box plný karet Pokémon. Zažijte sílu vodního a temného Pokémona Greninju, který bojuje jako ninja! Greninja vyniká svou rychlostí a mocnými speciálními útoky.

V tomto balení najdete nejen silnou hratelnou kartu Greninja ex, ale také dvě foilové promo karty Froakie a Frogadier, 5 booster balíčků Pokémon a kód do hry Pokémon TCG Live.

Každý Pokémon Booster balíček obsahuje 10 náhodně vybraných karet z jedné edice, jednu kartu energie a kód pro online hru Pokémon Live.

Obsah balení:

  • 1x foilová promo karta Greninja ex
  • 2x foilová promo karta Froakie a Frogadier
  • 5x booster balíček karet Pokémon TCG Shrouded Fable
  • Kód do hry Pokémon TCG Live

Shrouded Fable

Shrouded Fable a jeho japonský ekvivalent Enhanced Expansion Pack: Night Wanderer představují Mystického Pokémona Pecharunta, který se poprvé objevil v epilogu Mochi Mayhem DLC Skrytý poklad oblasti Zero pro Pokémon Scarlet a Violet, jako Pokémon ex karta. The Loyal Three, skupina Legendárních Pokémonů spojených s Pecharuntem, se také objevují v této expanzi jako Pokémon ex karty, po svém debutu v expanzi Twilight Masquerade. Téma související s Pecharuntem a Loyal Three je přítomno v rámci setu, totiž Pokémoni a postavy spojené se zločinnými týmy, nekalými činy nebo jinými stinnými aktivitami. 

Navíc, Shrouded Fable zavádí nový unikátní Holofoil vzor na Pokémon TCG kartách známý jako "parallel foil". Stejně jako u jiných typů Reverse Holofoil karet, parallel foil karty lze rozpoznat podle bílého expanzního kódu s černým textem, na rozdíl od běžných karet, jejichž expanzní kód boxy jsou černé s bílým textem. 

Shrouded Fable obsahuje tři ACE SPEC Trenérské karty (včetně vůbec první ACE SPEC Stadium karty); pět Pokémon ex a jedno Tera Pokémon ex; 15 ilustrace vzácných Pokémonů; 10 ultra vzácných Pokémon ex, Tera Pokémon ex a Supporter karet; pět speciálních ilustrací vzácných Pokémonů a Supporter karet; a pět hyper vzácných zlatých rytých karet. 

Shrouded Fable bude dostupný v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a portugalštině. Night Wanderer bude vydán v japonštině 7. června 2024, následovaný lokalizovanými vydáními v tradiční čínštině 21. června 2024. Každý booster pack Night Wanderer obsahuje 5 karet.

Podle Bulbapedie

Parametry

Scarlet & Violet Scarlet & Violet - Shrouded Fable