Pokémon Shrouded Fable Mini Tin Zoroark

229 Kč
Předobjednávka
ks
Pokémon Company International

PŘEDOBJEDNÁVKA! Tento set vychází 2.8.2024
Shrouded Fable Mini Tin Zoroark obsahuje 2 booster balíčky a arch samolepka s motivem krabičky Více

Kód produktu: P00900 Doprava a platba

Shrouded Fable Mini Tin

PŘEDOBJEDNÁVKA! Tento set vychází 2.8.2024

Pokémon Shrouded Fable Mini Tin s motivem Pokémona Zoroark je stylové balení obsahující 2 booster balíčky karet Pokémon edice Shrouded Fable. Kromě těchto karet najdete v plechové krabičce i arch samolepek a obrázek s motivem z krabičky. Tento produkt je ideální jako malý dárek, který dokáže udělat velkou radost.

Existuje celkem 5 různých designů těchto mini plechovek: Dusknoir, Zoroark, Okidogi, Munkidori a Fezandipiti. Když je všechny postavíte vedle sebe, tvoří jeden souvislý obrázek. Stejný efekt dosáhnete i s obrázkovými kartami z každé plechovky, které dohromady tvoří navazující "art". Kromě jednotlivých plechovek jsou Mini Tinky k dispozici i v originálním zapečetěném balení po 10 kusech plechovek Shrouded Fable.

Shrouded Fable

Shrouded Fable a jeho japonský ekvivalent Enhanced Expansion Pack: Night Wanderer představují Mystického Pokémona Pecharunta, který se poprvé objevil v epilogu Mochi Mayhem DLC Skrytý poklad oblasti Zero pro Pokémon Scarlet a Violet, jako Pokémon ex karta. The Loyal Three, skupina Legendárních Pokémonů spojených s Pecharuntem, se také objevují v této expanzi jako Pokémon ex karty, po svém debutu v expanzi Twilight Masquerade. Téma související s Pecharuntem a Loyal Three je přítomno v rámci setu, totiž Pokémoni a postavy spojené se zločinnými týmy, nekalými činy nebo jinými stinnými aktivitami. 

Navíc, Shrouded Fable zavádí nový unikátní Holofoil vzor na Pokémon TCG kartách známý jako "parallel foil". Stejně jako u jiných typů Reverse Holofoil karet, parallel foil karty lze rozpoznat podle bílého expanzního kódu s černým textem, na rozdíl od běžných karet, jejichž expanzní kód boxy jsou černé s bílým textem. 

Shrouded Fable obsahuje tři ACE SPEC Trenérské karty (včetně vůbec první ACE SPEC Stadium karty); pět Pokémon ex a jedno Tera Pokémon ex; 15 ilustrace vzácných Pokémonů; 10 ultra vzácných Pokémon ex, Tera Pokémon ex a Supporter karet; pět speciálních ilustrací vzácných Pokémonů a Supporter karet; a pět hyper vzácných zlatých rytých karet. 

Shrouded Fable bude dostupný v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a portugalštině. Night Wanderer bude vydán v japonštině 7. června 2024, následovaný lokalizovanými vydáními v tradiční čínštině 21. června 2024. Každý booster pack Night Wanderer obsahuje 5 karet.

Podle Bulbapedie

Parametry

Scarlet & Violet Scarlet & Violet - Shrouded Fable