Pokémon Shrouded Fable Elite Trainer Box

1 079 Kč
Předobjednávka
ks
Pokémon Company International

PŘEDOBJEDNÁVKA! Tento set vychází 2.8.2024
Pokémon Shrouded Fable Elite Trainer Box obsahuje 9 booster balíčků Více

Kód produktu: P00885 Doprava a platba

Shrouded Fable Elite Trainer Box

PŘEDOBJEDNÁVKA! Tento set vychází 2.8.2024

Pokémon Shrouded Fable Elite Trainer Box je luxusní balení, které obsahuje 9 boosterů edice Shrouded Fable a řadu dalších doplňků. Tato edice představuje ex Pokémony Pecharunt ex, Okidogi ex, Munkidori ex a Fezandipiti ex. Elite Trainer Box je navržený pro vášnivé sběratele a hráče, kteří ocení kvalitní herní příslušenství, jako jsou obaly na karty, kostky a markery. Pokud hledáte tištěnou brožuru s kompletním přehledem karet z celé edice, tento box je přesně pro vás.

Elite Trainer Boxu obsahuje:

  • 9 balíčků Pokémon karet: Každý booster obsahuje 10 náhodně vybraných karet.
  • Full-artovou kartu Pecharunt: Exkluzivní promo karta, kterou jinde nenajdete.
  • 65 stylových obalů na karty: Obaly s motivem Pecharunta jsou ideální jak pro hraní, tak pro uchovávání karet.
  • 45 karet Energie: Nezbytné pro hraní a budování balíčku.
  • 6 kostek pro značení poškození: Kostky s hodnotami poškození v desítkách a stovkách.
  • 1 házecí kostka: Pro pohodlné určování výsledků ve hře.
  • 2 akrylové markery popálení a otravy: Praktické markery pro sledování stavu vašich Pokémonů.
  • Herní průvodce edicí: Obsahuje návod a kompletní přehled karet z edice Shrouded Fable.
  • Pevná krabice: Ideální pro uskladnění karet a dalších drobností.
  • Kód do hry Pokémon TCG Live: Umožňuje využít karty i ve virtuálním světě Pokémon TCG.

Shrouded Fable

Shrouded Fable a jeho japonský ekvivalent Enhanced Expansion Pack: Night Wanderer představují Mystického Pokémona Pecharunta, který se poprvé objevil v epilogu Mochi Mayhem DLC Skrytý poklad oblasti Zero pro Pokémon Scarlet a Violet, jako Pokémon ex karta. The Loyal Three, skupina Legendárních Pokémonů spojených s Pecharuntem, se také objevují v této expanzi jako Pokémon ex karty, po svém debutu v expanzi Twilight Masquerade. Téma související s Pecharuntem a Loyal Three je přítomno v rámci setu, totiž Pokémoni a postavy spojené se zločinnými týmy, nekalými činy nebo jinými stinnými aktivitami. 

Navíc, Shrouded Fable zavádí nový unikátní Holofoil vzor na Pokémon TCG kartách známý jako "parallel foil". Stejně jako u jiných typů Reverse Holofoil karet, parallel foil karty lze rozpoznat podle bílého expanzního kódu s černým textem, na rozdíl od běžných karet, jejichž expanzní kód boxy jsou černé s bílým textem. 

Shrouded Fable obsahuje tři ACE SPEC Trenérské karty (včetně vůbec první ACE SPEC Stadium karty); pět Pokémon ex a jedno Tera Pokémon ex; 15 ilustrace vzácných Pokémonů; 10 ultra vzácných Pokémon ex, Tera Pokémon ex a Supporter karet; pět speciálních ilustrací vzácných Pokémonů a Supporter karet; a pět hyper vzácných zlatých rytých karet. 

Shrouded Fable bude dostupný v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a portugalštině. Night Wanderer bude vydán v japonštině 7. června 2024, následovaný lokalizovanými vydáními v tradiční čínštině 21. června 2024. Každý booster pack Night Wanderer obsahuje 5 karet.

Podle Bulbapedie

Parametry

Scarlet & Violet Scarlet & Violet - Shrouded Fable