Pokémon Shrouded Fable Booster Bundle

599 Kč
Předobjednávka
ks
Pokémon Company International

PŘEDOBJEDNÁVKA! Tento set vychází 2.8.2024
Shrouded Fable Booster Bundle obsahuje 6 booster balíčků z této edice Více

Kód produktu: P00888 Doprava a platba

Shrouded Fable Booster Bundle

PŘEDOBJEDNÁVKA! Tento set vychází 2.8.2024

Pokémon Shrouded Fable Booster Bundle je balení obsahující 6 booster balíčků z této edice. Tato edice přináší mnoho zajímavých karet v ex verzi, jako například Okidogi, Munkidori, Mimikyu, Fezandipiti, Revavroom a další.

Booster bundle je ideální pro ty, kteří preferují nákup celých boxů místo jednotlivých balíčků. V této edici, která je menší, nenajdete velký booster box jako u jiných edic.

Shrouded Fable obsahuje:

  • Více než 95 karet
  • 3 ACE SPEC vzácné trenérské karty
  • 5 ex Pokémonů a 1 ex Tera Pokémon (ex Revavroom typu Blesk)
  • 15 ilustrací vzácných Pokémonů
  • 10 ultra vzácných Pokémon ex, Tera Pokémon ex a Supporter karet
  • 5 speciálních ilustrací vzácných Pokémonů a Supporter karet
  • 5 hyper vzácných zlatých rytých karet

Shrouded Fable

Shrouded Fable a jeho japonský ekvivalent Enhanced Expansion Pack: Night Wanderer představují Mystického Pokémona Pecharunta, který se poprvé objevil v epilogu Mochi Mayhem DLC Skrytý poklad oblasti Zero pro Pokémon Scarlet a Violet, jako Pokémon ex karta. The Loyal Three, skupina Legendárních Pokémonů spojených s Pecharuntem, se také objevují v této expanzi jako Pokémon ex karty, po svém debutu v expanzi Twilight Masquerade. Téma související s Pecharuntem a Loyal Three je přítomno v rámci setu, totiž Pokémoni a postavy spojené se zločinnými týmy, nekalými činy nebo jinými stinnými aktivitami. 

Navíc, Shrouded Fable zavádí nový unikátní Holofoil vzor na Pokémon TCG kartách známý jako "parallel foil". Stejně jako u jiných typů Reverse Holofoil karet, parallel foil karty lze rozpoznat podle bílého expanzního kódu s černým textem, na rozdíl od běžných karet, jejichž expanzní kód boxy jsou černé s bílým textem. 

Shrouded Fable obsahuje tři ACE SPEC Trenérské karty (včetně vůbec první ACE SPEC Stadium karty); pět Pokémon ex a jedno Tera Pokémon ex; 15 ilustrace vzácných Pokémonů; 10 ultra vzácných Pokémon ex, Tera Pokémon ex a Supporter karet; pět speciálních ilustrací vzácných Pokémonů a Supporter karet; a pět hyper vzácných zlatých rytých karet. 

Shrouded Fable bude dostupný v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a portugalštině. Night Wanderer bude vydán v japonštině 7. června 2024, následovaný lokalizovanými vydáními v tradiční čínštině 21. června 2024. Každý booster pack Night Wanderer obsahuje 5 karet.

Podle Bulbapedie

Parametry

Scarlet & Violet Scarlet & Violet - Shrouded Fable