Pokémon Paldean Fates Tech Sticker Collection - Greavard

Pokémon Paldean Fates Tech Sticker Collection - Greavard
Pokémon Paldean Fates Tech Sticker Collection - Greavard
Pokémon Company International

Pokémon Paldean Fates Tech Sticker Collection - Greavard obsahuje 3 boostery, jednu promo kartu Greavard a samolepky ve tvaru Greavarda. Více

Kód produktu: P00325 Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

Pokémon Paldean Fates Tech Sticker Collection - Greavard:

  • 3 boostery Scarlet & Violet Paldean Fates
  • 1 foliovou promo kartu s Shiny Greavard
  • 1 technologický nálepku s Shiny Greavard
  • 1 přístupový kód pro Pokémon TCG online hru

Pokémon TCG: Scarlet & Violet Paldean Fates / High Class Pack: Shiny Treasure ex

Pokémon TCG: Scarlet & Violet-Paldean Fates (japonsky: High Class Pack: Shiny Treasure ex) je druhé speciální rozšíření vydané v rámci série Scarlet & Violet hry Pokémon Trading Card Game. V Japonsku je to název pro první podsadu High class a celkově čtvrtou podsadu vydanou během Scarlet & Violet Ery. Rozšíření obsahuje reprinty různých Pokémonů a Pokémonů ex a také lesklé Pokémony.

Hra Paldean Fates byla vydána 26. ledna 2024 a přináší karty lesklých pokémonů do šarlatové a fialové série TCG. Stejně jako jiná speciální rozšíření, například Crown Zenith, nelze jednotlivé booster balíčky Paldean Fates zakoupit samostatně a místo toho jsou k dispozici výhradně v různých produktech souvisejících se sadou. Rozšíření Paldean Fates obsahuje karty z japonské podsady Shiny Treasure ex, stejně jako všechny zbývající karty z Raging Surf, Terastal Starter Sets, Ancient Roar a Future Flash, které nebyly lokalizovány v Paradox Rift.

Paldean Fates obsahuje 11 Shiny Pokémon ex, sedm Pokémon ex a tři Tera Pokémon ex, tři ilustrační vzácné karty s Shiny Pokémonem, osm speciálních ilustračních vzácných karet s Shiny Pokémon ex nebo Supporter kartami a šest hypervzácných Pokémon ex s novým efektem zlaté vyvýšené fólie. Je k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a portugalštině.

Balíček High Class Pack: Pokéca All Star Battle 2023 - GET THE GOLD", speciálního turnaje TCG, který se konal mezi různými veřejnými osobnostmi na oslavu 27. výročí Pokémon Trading Card Game. Hra Shiny Treasure ex vyšla v japonštině 1. prosince 2023, následovala lokalizovaná vydání v tradiční čínštině 22. prosince 2023 a v indonéštině, thajštině a korejštině 26. ledna 2024. Stejně jako předchozí High Class Pack obsahuje především reprinty dříve vydaných karet se zaměřením na karty Pokémon ex. Různé karty Pokémonů v této sadě obsahují artworky, které byly dříve exkluzivní pro propagační karty SVP Black Star vydané v angličtině. Shiny Treasure ex také představuje karty Shiny Pokémon Era Scarlet & Violet, které jsou v této sadě zahrnuty jako Secret karty.

Všechny běžné karty Pokémon ex v sadě Shiny Treasure ex mají jako obvykle vzácnost "RR". Všechny běžné karty Shiny Pokémon mají odlišnou grafiku a mají raritu "S", zatímco všechny karty Shiny Pokémon ex využívají jejich předchozí grafiku z Full Art tisku a mají raritu "SSR". Karty v této sadě kromě karet Pokémon ex a Secret nemají symboly vzácnosti. Každý booster pack Shiny Treasure ex obsahuje 10 karet, z nichž 1 je zaručeně Pokémon ex. Se svými 360 kartami je Shiny Treasure ex v současnosti největší japonskou sadou TCG, čímž překonává dosavadní rekord, který držela podsada Shiny Star V s 330 kartami.

Podle Bulbapedie

Parametry

Scarlet & Violet Scarlet & Violet — Paldean Fates