Pokémon Paldean Fates Premium Collection - Skeledirge ex

Pokémon Paldean Fates Premium Collection - Skeledirge ex
Pokémon Paldean Fates Premium Collection - Skeledirge ex

Cena
999 Kč


Kód produktu
P00336

Release date: 9.2.2024
Pokémon Paldean Fates Premium Collection Skeledirge ex představuje balení obsahující 8 boosterů, tři promo karty, jednu jumbo kartu a stojánek na tři karty. Tato inovativní nabídka přináší sběratelům jedinečnou příležitost rozšířit svou sbírku. Více

Pokémon Paldean Fates Premium Collection - Skeledirge ex

Pokémon Paldean Fates Premium Collection Skeledirge ex představuje balení obsahující 8 boosterů, tři promo karty, jednu jumbo kartu a stojánek na tři karty. Tato inovativní nabídka přináší sběratelům jedinečnou příležitost rozšířit svou sbírku.

Balení Pokémon Paldean Fates Premium Collection - Skeledirge ex obsahuje:

  1. 8 boosterů Paldean Fates: Skvělá možnost pro získání většího množství karet z této edice za výhodnou cenu.

  2. Tři promo karty: V balení naleznete speciální etched shiny foil Skeledirge ex a také promo karty Fuecoco a Crocalor. Tím získáte kompletní vývojovou linku těchto pokémonů.

  3. Jumbo karta: Velká oversize karta Skeledirge, kterou si můžete vystavit na poličku nebo umístit do speciálního alba, představuje výrazný vizuální prvek vaší sbírky.

  4. Stojánek na tři karty: Tento stojánek umožňuje vystavit tři vybrané karty na poličku nebo do vitríny, čímž zdůrazníte ty nejlepší kousky ze své kolekce.

Tento produkt je skvělou volbou pro sběratele, kteří chtějí získat více karet z edice Paldean Fates a zároveň získat unikátní promo karty a doplňky.

S vydáním plánovaným na 9. února 2024 je tato nabídka opravdu lákavá.

Parametry
Scarlet & Violet Scarlet & Violet — Paldean Fates