Pokémon GO Pin Collection - Bulbasaur

Pokémon GO - Pin Collection - Bulbasaur
Pokémon GO - Pin Collection - Bulbasaur

Cena
329 Kč


Kód produktu
200006173

Pokémon GO Pin Collection - Bulbasaur jsou exkluzivními dárkovými baleními karetní hry Pokémon z mini edice Pokémon GO. Můžete si vybrat z tří variant, které odpovídají startovním Pokémonům (Bulbasaur, Charmander nebo Squirtle)! Každé z těchto balení obsahuje odznáček s motivem Pokémona, Holografickou Promo kartu a tři doplňkové Boostery z edice Pokémon GO. Více

Pokémon GO Pin Collection - Bulbasaur

jsou exkluzivními dárkovými baleními karetní hry Pokémon z mini edice Pokémon GO. Můžete si vybrat z tří variant, které odpovídají startovním Pokémonům (Bulbasaur, Charmander nebo Squirtle)! Každé z těchto balení obsahuje odznáček s motivem Pokémona, Holografickou Promo kartu a tři doplňkové Boostery z edice Pokémon GO.

Tato speciální kolekce obsahuje Holografickou Promo kartu Bulbasaura spolu s jeho odznáčkem. K tomu přidává tři Boostery, přičemž každý z nich obsahuje šest karet z edice Pokémon GO.

Obsah Pokémon GO Pin Collection - Bulbasaur zahrnuje:

  • 1x Holografickou Promo kartu Bulbasaur
  • 1x odznáček Bulbasaur
  • 3x Booster karty Pokémon TCG Pokémon GO
  • 1x kartu pro online hraní.

Pokémon TCG Pin Collection

je zvláštním dárkovým balením, které vždy zahrnuje zaručenou Holografickou Promo kartu. Tento speciální set je také doprovázen několika Boostery z karetní hry Pokémon, které vám umožní zdokonalit váš herní balíček. V každém balení najdete také odznáček spojený s vaším týmem a kód pro online hraní.

Pokémon GO

Pokémon GO edice představuje zvláštní doplněk karetní hře Pokémon TCG. Jednotlivé doplňkové Boostery jsou dostupné pouze v určitých produktech Pokémon TCG Pokémon GO a tato edice se soustředí na oblíbené Pokémony z mobilní hry Pokémon GO!

Pokémon Booster z edice Pokémon GO 

Pokémon Booster z edice Pokémon GO je základním doplňkovým balíčkem karetní hry Pokémon, který umožňuje hráčům rozšířit svůj herní balíček nebo sbírku o nové karty. Každý balíček obsahuje šest náhodných karet, přičemž každá z nich je buď holografická nebo foilová! A pokud budete mít štěstí, můžete narazit na silné Pokémony VSTAR!

Parametry
Sword & Shield Pokémon TCG: Pokémon GO