Pokémon Go Booster - Japanese

Pokemon Go Booster - Japonsky
Pokemon Go Booster - Japonsky
Pokémon Company International

Pokémon GO Booster - kartičky jsou v japonštině! V každém balíčku je 6 náhodných karet. Více

Kód produktu: 200013261 Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

Pokémon Go Booster - Japanese

představuje speciální edici pro karetní hru Pokémon TCG. Tato edice rozšiřuje původní edici Sword & Shield a zaměřuje se na oblíbené Pokémony z mobilní hry Pokémon GO! Celkem obsahuje 93 karet včetně energie. Uvnitř najdeme karty s novými mechanikami jako Pokémon V, Pokémon VMAX, Pokémon VSTAR a také karty Radiant.

Upozornění: Karty jsou v japonštině!

Expansion Pack: Pokémon GO

Pokémon TCG: Pokémon GO (japonsky:  Pokémon GO Enhanced Expansion Pack: Pokémon GO) je speciální rozšíření vydané v rámci série Sword & Shield hry Pokémon Trading Card Game. V Japonsku bylo vydáno jako jedenáctá podsada Sword & Shield Era.

Rozšíření Pokémon GO je speciální spolupráce mezi hrou Pokémon GO pro iOS a Android a karetní hrou Pokémon Trading Card Game. Rozšíření obsahuje různé Pokémony, které lze potkat ve hře Pokémon GO, se směsí ručně kreslených a fotorealistických kreseb odkazujících na různé aspekty hry, z nichž některé podporují mechaniky Pokémon V, Pokémon VMAX, Pokémon VSTAR a Radiant Pokémon. Předměty, místa a postavy pocházející ze hry Pokémon GO jsou vyobrazeny také na kartách trenérů.

Na západních trzích bylo možné booster packy Pokémon GO najít pouze ve speciálně označeném zboží, z nichž první se začaly vydávat 1. července 2022. Každý booster pack obsahoval 10 karet. Na asijských trzích bylo možné zakoupit booster packy z booster boxů podle běžných rozšíření a podsad. V Japonsku, na Tchaj-wanu, v Hongkongu, Jižní Koreji a Thajsku byla vydána současně 17. června 2022, v Indonésii pak 24. srpna 2022. Asijská balení obsahovala 6 karet. Karty, které jsou součástí sady v jednotlivých regionálních vydáních, mají na obalu logo Pokémon GO, s výjimkou běžných a plnohodnotných výtisků Pokémonů s krabičkou s pravidly. Naopak všechny propagační verze těchto karet vydané v rámci zboží Pokémon GO TCG v příslušných regionech obsahují logo Pokémon GO. Současně s japonským vydáním sady Pokémon GO byl k dispozici také speciální propagační balíček pro ty, kteří si zakoupili značné množství produktu.  Tyto balíčky obsahují 7 různých propagačních karet, které můžete sbírat. Karty, které obsahují logo, mají vedle standardních autorských práv Pokémonů/Nintenda/Příšer/GAME FREAK také autorská práva společnosti Niantic.

Podle Bulbapedie

Parametry

Sword & Shield Pokémon TCG: Pokémon GO
Jazyk japonský