Pokémon Eevee Heroes Booster - Korean

Pokemon Eevee Heroes Booster - Korean
Pokemon Eevee Heroes Booster - Korean
Pokémon Company International

Pokemon Eevee Heroes Booster - Korean Každý balíček obsahuje 5 náhodně vybraných karet z této kolekce. Korejské a japonské karty Pokémon mají shodný název a obsah, liší se pouze jazykem. Více

Kód produktu: P00031 Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

Pokémon Eevee Heroes Booster obsahuje:

  • obsahuje 5 náhodně vybraných karet z této kolekce

Eevee Heroes / Enhanced Expansion Pack: Eievui Heroes

Eevee Heroes (japonsky: Enhanced Expansion Pack: Eievui Heroes) je název pro šestou podsadu vydanou v období Sword & Shield Ery Pokémon Trading Card Game. Jedná se o vylepšení dvojího šestého hlavního rozšíření, Silver Lance a Jet-Black Spirit, a zaměřuje se na evolučního pokémona Eevee a jeho různé evoluce.

Rozšířený rozšiřující balíček: Eevee Heroes je podsada obsahující 101 karet, která byla poprvé vydána v Japonsku 28. května 2021. Podsada se zaměřuje především na osm vyvinutých forem Eevee z VIII. generace, které všechny vystupují jako Pokémoni V. Samostatné produkty dostupné od téhož dne obsahovaly Pokémon VMAX verze Eeveelutions, které nebyly do této podsady začleněny. Eevee Heroes obsahuje řadu karet trenérů, které podporují konkrétní Eeveelutions; několik z nich také podporuje mechaniku stylu Single Strike nebo Rapid Strike.

Podsada byla vydána na Tchaj-wanu a v Hongkongu 11. června 2021, v Thajsku 25. června 2021, v Jižní Koreji 11. srpna 2021 a v Indonésii 1. října 2021. K čínskému, thajskému a indonéskému jazykovému vydání byl přiložen také startovací balíček Evolution V.

V každém z pěti dostupných jazyků obsahovaly balíčky Eevee Heroes pět karet z podsady. Japonské a korejské balíčky obsahovaly také jednu puzzle kartu v rámci kampaně Pokémon Card Puzzle (japonsky: ナゾトキ ポケカ; korejsky: 포켓몬 카드 수수께끼). V japonských balíčcích bylo k dispozici deset karet skládaček, z nichž každá má sběratelské číslo, zatímco v korejských balíčcích bylo sedm karet bez čísla. Zadní strana japonských karet s hádankami obsahovala nápovědu k řešení a QR kód na doprovodné webové stránky kampaně;[1] korejské karty obsahovaly QR kód na oficiální korejský kanál Pokémon TCG YouTube. Hádanky uvedené na japonských kartách byly rovněž součástí doprovodných webových stránek, a to včetně nápovědy, odpovědí s výběrem z několika možností a jejich řešení. Protože tyto hádanky byly samostatné pro každou kartu, byly označeny jako "cvičení" jako předehra k hádankám na webových stránkách, které vyžadovaly použití karet z Eevee Heroes. Za tímto účelem byly obrázky některých karet na webových stránkách trenérů karetní hry Pokémon upraveny tak, aby byly odstraněny prvky související s řešením hádanek. Hádanky uvedené na japonských doprovodných webových stránkách byly také základem pro hádankové karty přiložené v korejských balíčcích.

Hádanky pro jednotlivé karty na japonských webových stránkách se skládaly z několika stupňů obtížnosti. V etapách s více hádankami museli uživatelé vyřešit pouze jednu z nich, aby mohli postoupit dále. Na rozdíl od cvičení tyto hádanky vyžadovaly, aby uživatelé zadali odpověď, přičemž většina z nich hláskovala jméno Pokémona. Fáze 01 nabízela sedm hádanek, fáze 02 čtyři, fáze 03 tři a fáze 04 dvě. Po čtvrté fázi následoval bojový scénář, který vyžadoval, aby uživatelé určili, který z protihráčů bude vyřazen jejich Pokémonem, a rozeznali slovo správným protnutím čar mezi nimi. Při přechodu do další fáze se do alba přidávaly také karty, které sloužily jako indicie k vytvoření otázky pro závěrečnou fázi. Po vyluštění závěrečné fáze se uživatelé mohli zapojit do loterie a vyhrát jeden ze 100 pouzder Pokémon Card Puzzle Eevee Flip Deck, a to sledováním oficiálního účtu Pokémon na Twitteru a zveřejněním odkazu na vyluštěné obrazovce. Přihlášky byly přijímány mezi 28. květnem a 17. červnem 2021[2] a výherci obdrželi své ceny koncem července 2021[3].[4] Uživatelé se pak mohli pokusit o extra fázi, která vyžadovala přezkoumání řešení z dokončených hádanek a zaznamenání znaků, které se objevily v rámci určité grafiky hvězd. Uživatelé mohli odeslat frázi v poli pro odpověď v závěrečné fázi a v případě správné odpovědi by se jim zobrazila další přehledná obrazovka a možnost sdílet další příspěvek s úspěchem.

Japonská verze hry Eevee Heroes se setkala s ohromnou poptávkou zákazníků kvůli zvýšené popularitě TCG v průběhu pandemie COVID-19. Předobjednávky na tuto podsadu byly spuštěny na Pokémon Center Online 7. května 2021 a zásoby booster boxů, sady Eevee Heroes Eeveelution, speciální sady Eevee Heroes VMAX a Gengar VMAX & Inteleon VMAX High-Class Deck Double Box byly vyprodány v krátké době. Tato aktivita, o níž se spekuluje, že za ní stojí skupiny ze Západu využívající softwarové agenty, přiměla společnost The Pokémon Company vydat 12. května prohlášení, v němž se omlouvala lidem, kteří si nemohli zajistit předobjednávky, a uvedla, že nejoblíbenější produkty budou mít při dalších výrobních sériích vyšší prioritu[5]. Téhož dne bylo vydáno další prohlášení, které se zabývalo tím, jak bude v krátké době postupováno při vydávání některých produktů. Opatření zahrnovala omezení prodeje dotčených produktů na Pokémon Center Online a vyřízení dalších předobjednávek zavedením loterijního systému. Období pro podávání žádostí bylo otevřeno od 14. do 18. května 2021 a ti, kteří uspěli, byli vyrozuměni po 27. květnu. Předobjednávky zajištěné 7. května obdržely své produkty v den vydání a nebyly způsobilé k účasti v loterii. Předběžné objednávky prostřednictvím loterie měly své produkty obdržet mezi polovinou června a polovinou července[6].

Podle Bulbapedie

Parametry

Sword & Shield Sword & Shield
Jazyk korejský