Pokémon Crown Zenith Tin - Articuno

Pokémon Crown Zenith Tin - Articuno
Pokémon Crown Zenith Tin - Articuno

Cena
539 Kč


Kód produktu
0820650851957

Pokémon Crown Zenith Tin - Galarian Articuno je stylová plechová krabička z produkční edice Crown Zenith, která nese promo kartu Galarian Articuno a čtyři Booster balíčky. Toto je ideální dárek pro vášnivého sběratele Pokémonů. Více

Pokémon Crown Zenith Tin - Galarian Articuno

Pokémon TCG Crown Zenith Tin je stylová plechová krabička z produkční edice Crown Zenith, která nese promo kartu Galarian Articuno a čtyři Booster balíčky. Toto je ideální dárek pro vášnivého sběratele Pokémonů.

Legendární Pokémon Galarian Articuno se v této exkluzivní edici Crown Zenith znovu objevuje. Získáte jeho promo kartu a navíc čtyři boostery Crown Zenith, které jsou obsaženy v této plechové krabičce.

Obsah balení Pokémon Crown Zenith Tin - Galarian Articuno:

  • 1x Promo karta Galarian Articuno
  • 4x Booster balíčky Pokémon TCG Crown Zenith
  • 1x karta pro online hru

Pokémon TCG Window Tin 

Pokémon TCG Window Tin je speciální plechová krabička, která patří mezi nejběžnější produkty Pokémon TCG. Obsahuje jednu vybranou kartu Pokémona a čtyři Boostery. Toto balení navíc slouží jako praktické úložiště pro karty, cennosti nebo herní žetony.

Pokémon Crown Zenith

Edice Crown Zenith pro Pokémon TCG je speciální produktovou edicí pro rok 2023. Doplňkové Booster balíčky této edice lze získat pouze v určitých produktech Pokémon TCG Crown Zenith. Tato edice se zaměřuje na osmou generaci ze světa Galar a přináší nové schopnosti VSTAR pro hrdiny Zaciana a Zamazentu. Navíc, k oslavě éry Pokémonů V, přináší rozšíření hvězdnou kolekci Pokémonů a trenérů. Můžete očekávat ohromující speciální ilustrace v Galarian Gallery a objevit sílu vzácných a mocných Pokémonů, včetně Charizarda ve verzi VSTAR a Radiant. Edice Crown Zenith zahrnuje mnoho Pokémonů s vlastními příběhy vyjádřenými prostřednictvím ilustrací na kartách, a to v době, kdy série Sword & Shield dosahuje vrcholu svého rozšíření v podobě Crown Zenith.

Mezi nejvzácnější Pokémony edice Crown Zenith patří Leafeon V, Charizard V, Simisear V, Kyogre V, Glaceon V, Rotom V, Zeraora V, Mew V, Hattrene V, Zacian V, Zamazenta V, Rayquaza V, Duraludon V, Eevee V, Regigigas V, Stoutland V, Greedent V, Zeraora VMAX, Hattrene VMAX, Rayquaza VMAX, Duraludon VMAX, Leafeon VSTAR, Simisear VSTAR, Rotom VSTAR, Zeraora VSTAR, Zacian VSTAR, Zamazenta VSTAR, Regigigas VSTAR, Radiant Charjabug, Radiant Charizard, Radiant Eternatus a celá kolekce Galarian Gallery!

Pokémon Booster

Pokémon Booster z edice Crown Zenith je základním doplňkovým balíčkem karetní hry Pokémon. Obsahuje 10 náhodných karet, a máte také šanci narazit na vzácné Pokémony VMAX a VSTAR!

Parametry
Sword & Shield Crown Zenith