Pokémon - Clay Burst Booster Box - Japanese

Clay Burst Booster Box
Clay Burst Booster Box

Cena
2 499 Kč


Kód produktu
P00437

Japonské Pokémon karty z edice Clay Burst - rozšiřte si svoji sbírku karet o vzácné japonské kousky z boosteru Clay Burst. Clay Burst Booster Box obsahuje 30 rozšiřujících balíčků po 5 náhodně namíchaných kartách Více

Pokémon - Clay Burst Booster Box - Japanese

Japonské Pokémon karty jsou daleko kvalitnější než mezinárodní karty v angličtině. U nich sběratelé nenarazí na problémy s centrováním nebo tiskem.

Kartičky jsou v japonštině!

Japonské karty Pokémon mají své zvláštnosti a rozdíly oproti mezinárodním verzím:

1. Kvalita karet: Japonské karty mají obvykle krásná záda, dokonalé centrování a jsou v lepší kondici než mezinárodní verze. To znamená, že jsou často ve vyšší kvalitě a sběratelé si mohou užívat vysoce estetické karty.

2. Rychlejší vydání: Japonské sérii karet vycházejí přibližně o dva měsíce dříve než mezinárodní verze. To umožňuje hráčům a sběratelům získat představu o tom, co je čeká v nadcházejících mezinárodních sériích.

3. Rozdíly v balení: Japonský booster box obsahuje 30 booster packů, ale každý z nich obsahuje pouze 5 karet. Zajímavostí je, že v těchto packech nejsou běžné energie (kromě speciálních s Trainer symbolem), a nejsou garantovány vzácné karty. Však každá vzácná karta, kterou chytíte, bude holografická. To znamená, že sice nevíte, jaké vzácné karty v boosteru najdete, ale pokud najdete jednu, bude zaručeně s holografickým efektem. Toto může být motivací pro sběratele, kteří hledají vzácné holografické karty.

4. Více hitů: Navzdory tomu, že japonské packy nezaručují vzácnou kartu, je paradoxem, že při otevírání celého japonského booster boxu máte větší šanci najít více hitů (vzácných karet) než při otevírání mezinárodních booster boxů. To může být další motivací pro sběratele, kteří hledají vzácné kousky.