Pokémon Album A4 - Paldea Evolved 252 karet

Pokémon Company International

Pokémon Album A4 - Paldea Evolved - Sběratelské album s obrázkem Paldea Evolved. Obsahuje deset všitých stránek, celkem pojme 180 karet. Více

Kód produktu: 200037284 Doprava a platba

Pokémon Album A4 - Paldea Evolved

  • Obsahuje deset všitých stránek, celkem pojme 180 karet.

Pokémon Scarlet & Violet Paldea Evolved

Pokémon TCG: Scarlet & Violet-Paldea Evolved (japonsky: Snow Hazard a Clay Burst) je název druhého hlavního rozšíření karet ze série Scarlet & Violet hry Pokémon Trading Card Game. V angličtině vyšlo 9. června 2023 a v japonštině 14. dubna 2023.

Paldea Evolved obsahuje tři poslední evoluce prvních partnerských pokémonů Paldey, Meowscarada, Skeledirge a Quaquaval, a také poklady zkázy. Sada spojuje tři japonská rozšíření Triplet Beat, Snow Hazard a Clay Burst a obsahuje také karty z ex Starter Set Pikachu ex & Pawmot Standard Deck a Premium Trainer Box ex. Sada obsahuje 14 ex Pokémonů, tři ex Tera Pokémonů, 36 ilustračních vzácných Pokémonů, 18 ultra vzácných ex Pokémonů, 8 ultra vzácných karet Supporterů, 15 speciálních ilustračních vzácných karet Pokémonů a Supporterů a 9 hyper vzácných zlatých leptaných karet.

Snow Hazard a Clay Burst obsahují Chien-Pao, Ting-Lu a další poklady zkázy z oblasti Paldea jako silné karty Pokémon ex. Dvojitá sada pokračuje v debutování Pokémonů a postav z her Pokémon Scarlet a Pokémon Violet. Ilustrační vzácné karty se vracejí po svém uvedení v předchozím rozšíření. Snow Hazard a Clay Burst vyšly v Japonsku 14. dubna 2023, následovaly lokalizované verze na Tchaj-wanu a v Hongkongu 28. dubna 2023, v Indonésii 2. června 2023, v Jižní Koreji 14. června 2023 a v Thajsku 30. června 2023.

Snow Hazard obsahuje Pokémona vodního typu Chien-Pao, zatímco Clay Burst obsahuje Pokémona bojového typu Ting-Lu. Ve hře Snow Hazard nejsou zahrnuti žádní Pokémoni ohnivého ani bleskového typu; stejně tak ve hře Clay Burst nejsou zahrnuti žádní Pokémoni vodního ani kovového typu.

Podle Bubapedie

Parametry

Scarlet & Violet Scarlet & Violet — Paldea Evolved