Pokémon A4 album na 360 karet - Koraidon a Miraidon

Pokémon A4 album na 360 karet - Koraidon a Miraidon
Pokémon A4 album na 360 karet - Koraidon a Miraidon

Cena
539 Kč

Výrobce

Kód produktu
P00358

Pokémon A4 album na 360 karet - Koraidon a Miraidon - Toto album je nejen prostorné, pojme až 360 karet standardní velikosti v obalech, ale také je součástí komplexního setu v designu Koraidon/Miraidon, který zahrnuje obaly na karty, krabičku, herní podložku, album A5 a menší album A4. S touto sadou můžete harmonicky sladit všechny své Pokémoní doplňky. Více

Pokémon A4 album na 360 karet - Koraidon a Miraidon

Stylové a kvalitní Pokémoní album velikosti A4 z edice věnované Pokémonům Koraidon a Miraidon od UltraPro je dokonalým způsobem, jak archivovat a prezentovat svou sbírku Pokémon karet. Toto album je nejen prostorné, pojme až 360 karet standardní velikosti v obalech, ale také je součástí komplexního setu v designu Koraidon/Miraidon, který zahrnuje obaly na karty, krabičku, herní podložku, album A5 a menší album A4. S touto sadou můžete harmonicky sladit všechny své Pokémoní doplňky.

Album je navrženo s bočním vkládáním karet, což zabraňuje nechtěnému vypadávání karet během manipulace a přenášení. S celkem 18 kartami na jedné stránce, z nichž 9 je viditelných z obou stran, máte dostatek místa pro efektivní uspořádání své sbírky.

Gumová páska, která drží album bezpečně uzavřené, a boční vkládání karet dělají toto album vhodné nejen pro archivaci, ale i pro přenášení karet bez obav o jejich bezpečnost.

Stránky v albu jsou pevně všité, a proto není možné do něj vkládat další stránky. Album je oficiálně licencovaný společností UltraPro, což zajišťuje bezpečnost pro archivaci vašich karet. Uchovejte svou sbírku s elegancí a praktičností s tímto atraktivním Pokémoním albem.