Obsidian Flames: Houndstone 3-Pack Blister

houndstone 3 pack blister
houndstone 3 pack blister
Pokémon Company International

Pokémon TCG: Obsidian Flames: Houndstone 3-Pack Blister obsahuje 3x booster (každý obsahuje 10 náhodných karet) a foilovou kartu. Více

Kód produktu: P00636 Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

Pokémon TCG: Obsidian Flames: Houndstone 3-Pack Blister obsahuje:

  • 3x booster (každý obsahuje 10 náhodných karet)
  • 1x foilová karta

Obsidian Flames

Obsidian Flames a japonský Ruler of the Black Flame jsou první sady, které představují Pokémony Tera ex s typy odlišnými od jejich obvyklých typů. Typově posunutí Tera Pokémoni ex používají pro své útoky stejné typy energie jako jejich obvyklý typ, ale mají odlišné slabé a odolné vlastnosti v souladu s jejich posunutým typem. 

Obsidian Flames zahrnuje karty z japonské expanze Ruler of the Black Flame, ex Special Set a ex Start Decks, stejně jako dvě japonské promo karty, zbývající karty z expanzí Triplet Beat, Snow Hazard a Clay Burst, které nebyly lokalizovány v Paldea Evolved, a dvě opětovně vytištěné karty z expanze Scarlet & Violet. Obsidian Flames obsahuje 15 Pokémonů ex, šest Tera Pokémonů ex, 12 ilustračně vzácných Pokémonů, šest speciálně ilustrovaných vzácných Pokémonů a karet podporovatelů, 12 ultra vzácných plně umělecky leptaných Pokémonů ex a karet podporovatelů a tři hyper vzácné zlatě leptané karty. 

Obsidian Flames je k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a portugalštině. Ruler of the Black Flame byla k dispozici v japonštině 28. července 2023, následovaly lokální vydání v tradiční čínštině 11. srpna 2023, v korejštině 25. srpna 2023 a v thajštině 29. září 2023. Indonéská ekvivalentní sada, Black Shine, byla vydána mnohem později 27. října 2023.

Podle Bulbapedie

Parametry

Scarlet & Violet Scarlet & Violet — Obsidian Flames
Jazyk anglický
Blister 3-Pack Blister