ETB Sleeves Astral Radiance 65ks

Pokémon Company International

Jedná se o ochranné pouzdro, do kterého můžete vkládat karty jednu po druhé a chránit je tak před poškrábáním.
Upozornění: Karty Pokémonů nejsou součástí balení.
Počet kusů v balení: 65 Více

Kód produktu: 200019484 Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

ETB Sleeves Astral Radiance 65 ks

  • Jedná se o ochranné pouzdro, do kterého můžete vkládat karty jednu po druhé a chránit je tak před poškrábáním.
  • Upozornění: Karty Pokémonů nejsou součástí balení.
  • Počet kusů v balení: 65

Pokémon TCG: Sword & Shield Astral Radiance / Time Gazer / Space Juggler

Pokémon TCG: Sword & Shield-Astral Radiance (japonsky: Time Gazer a Space Juggler) je název desátého hlavního rozšíření karet ze série Sword & Shield v Pokémon Trading Card Game (v Japonsku Sword & Shield Era). Rozšíření pokračuje v podpoře mechaniky Pokémon VSTAR, která byla představena ve hře Brilliant Stars, a obsahuje Pokémony z oblasti Hisui, kteří byli představeni ve hře Pokémon Legends: Arceus.

Astral Radiance je desáté hlavní rozšíření série Sword & Shield pro Pokémon Trading Card Game a bylo vydáno 27. května 2022. V Japonsku vyšlo 8. dubna 2022 jako dvojice Time Gazer a Space Juggler, které dohromady tvoří desáté rozšíření Pokémon Card Game Sword & Shield Era. Astral Radiance se skládá z karet pocházejících z japonských rozšíření Time Gazer a Space Juggler, podsady Battle Region, startovních sad VSTAR, plus několika propagačních karet S-P a několika zbývajících karet z podsady VMAX Climax.

Rozšíření se zaměřuje na původní podoby legendárních Pokémonů Dialga a Palkia, které se poprvé objevily v základní sérii Pokémon Legends: Arceus. Obě formy jsou obsaženy jako karty Pokémon V a Pokémon VSTAR. Rozšíření obsahuje také dosud neznámé pokémony z oblasti Hisui, včetně řady hisujských forem. Finální evoluce prvních partnerských pokémonů z Hisui, Decidueye, Typhlosion a Samurott, jsou na kartách Pokémon V a Pokémon VSTAR vyobrazeny ve svých hisujských formách.

Astrální záření představuje zářivé pokémony, kteří fungují podobně jako zářiví pokémoni ze série Neo a pokémoni ☆ ze série EX. Zářící pokémoni jsou všichni základní pokémoni, kteří představují zářivou formu druhu a mají pravidlové pole, které stanoví, že v balíčku může být pouze jeden zářivý pokémon. Rozšíření obsahuje také další podskupinu Trainer Gallery, která zahrnuje další reprinty Full Art, které zobrazují Pokémona spolu s Trenérem. Každý booster pack Astral Radiance obsahuje deset karet z rozšíření, kartu s kódem pro použití s Pokémon Trading Card Game Live a buď základní kartu energie, nebo kartu značky VSTAR. Každé balení Time Gazer a Space Juggler obsahuje pět karet z příslušného rozšíření.

Podle Bulbapedie

Parametry

Sword & Shield Sword & Shield — Astral Radiance