Dárkový poukaz Gengar.cz v hodnotě 1000 Kč

1 000 Kč
ks

Dárkový poukaz Gengar.cz v hodnotě 1000 Kč. Voucher, se kterým během několika minut vyřešíš dárek pro tvoje blízké, kamarády nebo kolegy v práci.
Lze použít na veškeré zboží jak na e-shopu tak na prodejně. Zašleme ti ho e-mailem hned, jak budeme tvojí objednávku odbavovat, i když si objednáš i jiné (fyzické) produkty třeba v předobjednávce. Více

Kód produktu: P00217 Doprava a platba

Voucher, se kterým během několika minut vyřešíte dárek pro vaše blízké, kamarády, nebo kolegy v práci. Lze použít na veškeré zboží jak na e-shopu tak na prodejně. Unikátní kód stačí zadat při nákupu a hodnota poukazu se odečte z celkové ceny, případně předložit na prodejně. Platí 1 rok.

Podmínky použití:

  1. Hodnota uvedená na poukazu Vám bude odečtena z ceny nákupu na e-shopu www.gengar.cz a nebo přímo na naši kamenné prodejně.
  2. Poukaz není směnitelný za peníze. Poukaz nelze rozměnit. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázovým nákupem.
  3. U zboží, na jehož nákup byl uplatněn dárkový poukaz, Vám může být (v případě odstoupení od kupní smlouvy nebo v případě oprávněné reklamace) vrácena částka prostřednictvím náhradního dárkového poukazu nebo vytvořením adekvátního kreditu pro nákup jiného zboží.
  4. Poukaz je platný 1 rok od nákupu, po uplynutí tohoto data se poukaz stává neplatným.
  5. Nákup zboží se řídí platnými Obchodními podmínkami a Reklamačním řádem společnosti TCG Lovers s.r.o.
  6. Poukaz nemůže být nijak nahrazen v případě ztráty.
  7. Kupující není oprávněn poukaz dále přeprodávat třetím osobám. V případě, že tak i přes tento zákaz učiní, je plně odpovědný za případné škody, které třetím osobám vzniknou.