Base set Booster Venusaur (unlimited)

Base set Booster Venusaur (unlimited)
Base set Booster Venusaur (unlimited)
13 999 Kč
Na objednávku - Doba dodání je individuální - Po zakoupení budete kontaktováni.
ks
Pokémon Company International

Base set Booster Venusaur (unlimited) - obsahuje 11 Pokémon karet Více

Kód produktu: P00492 Doprava a platba

Pokémon Base Set

Base set je název pro první hlavní rozšíření karetní hry Pokémon Trading Card Game. V Japonsku bylo vydáno jako Expansion Pack, první rozšíření karetní hry Pokémon. Je založeno na Pokémon Red, Blue a Green a obsahuje Pokémony I. generace. Anglické rozšíření bylo vydáno 9. ledna 1999, zatímco japonské rozšíření bylo vydáno 20. října 1996. Ačkoli nejsou součástí TCG, jsou karty Bandai Pokémon Cards Part 1 Green & Part 2 Red (září 1996) považovány za předcházející japonskou základní sadu, a proto jsou nejstarším známým vydáním karet Pokémon.


Japonská, 1. edice, Shadowless, Unlimited, 4. výtisk

Tisk Shadowless zrcadlil tisk 1. edice s výjimkou loga 1. edice. Všechny karty v nákladech 1. edice a Shadowless byly vytištěny s tenčím HP a útočným textem. Tyto karty byly bez kapkovitých stínů pro okno s grafikou. Čtvrtý náklad zrcadlil tisk Unlimited, jediným rozdílem bylo datum copyrightu, které znělo "1999-2000".

Anglické vydání je seřazeno podle typu karet (karty Pokémon, Trenér a Energie), dále podle vzácnosti (Rare Holo, Rare, Uncommon, Common) a nakonec abecedně podle názvu karty. Japonská vydání jsou seřazena nejprve podle typů, pak vzestupně podle vzácnosti (vzácné a vzácné Holo jsou považovány za stejné), pak podle čísla v národním Pokédexu, následují karty Trenér a Energie.

Parametry

Vintage Set Base Set