Astral Radiance: Sylveon 3-Pack Blister

Pokémon Company International

Pokémon TCG: Astral Radiance: Sylveon 3-Pack Blister obsahuje 3x booster (každý obsahuje 10 náhodných karet) a foilovou kartu. Více

Kód produktu: P00633 Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

Pokémon TCG: Astral Radiance: Sylveon 3-Pack Blister obsahuje:

  • 3x booster (každý obsahuje 10 náhodných karet)
  • 1x foilová karta

Astral Radiance

Astral Radiance je desátá hlavní expanze série Sword & Shield karetní hry Pokémon Trading Card Game a byla vydána 27. května 2022. V Japonsku byla vydána jako duální Time Gazer a Space Juggler 8. dubna 2022, které společně tvoří desátou expanzi v éře Pokémon Card Game Sword & Shield. Astral Radiance se skládá z karet z japonských expanzí Time Gazer a Space Juggler, podmnožiny Battle Region, Startovních sad VSTAR, plus několika S-P propagačních karet a několika zbývajících karet z podmnožiny VMAX Climax. 

Expanze se zaměřuje na Původní formy Legendárních Pokémonů Dialga a Palkia, které debutovaly v titulu Pokémon Legends: Arceus. Oba jsou zahrnuty jako Pokémoni V a Pokémoni VSTAR. Expanze také zahrnuje dříve neznámé Pokémony z regionu Hisui, včetně několika form Hisuian. Konečné evoluce prvních partnerů Pokémonů z regionu Hisui, Decidueye, Typhlosion a Samurott, jsou všechny vyobrazeny na kartách Pokémonů V a Pokémonů VSTAR ve svých Hisuian formách. 

Astral Radiance představuje Radiant Pokémony, které fungují podobně jako Shining Pokémony z série Neo a Pokémon ☆ z série EX. Radiant Pokémony jsou všechny základní Pokémony, které zobrazují lesklou formu druhu a mají pravidlo, že do balíčku lze zařadit pouze jednoho Radiant Pokémona. Expanze také obsahuje další podmnožinu Trainer Gallery, která zahrnuje další plné umělecké reprodukce, které zobrazují Pokémona vedle trenéra. Každý balíček Astral Radiance obsahuje deset karet z expanze, kartu s kódem pro použití v Pokémon Trading Card Game Live a buď základní energii nebo kartu s VSTAR značkou. Každý balíček Time Gazer a Space Juggler obsahuje pět karet z odpovídající expanze.

Podle Bulbapedie

Parametry

Sword & Shield Sword & Shield — Astral Radiance
Jazyk anglický
Blister 3-Pack Blister