Disney Lorcana - Disney Lorcana - Rise of the Floodborn

Disney Lorcana, sběratelská karetní hra od Ravensburger, přináší pohádkové motivy z Disneyho animovaných filmů do světa karetních her. Staňte se mistrem Illumineera a prozkoumejte magické světy Disney a Lorcana. Disney Lorcana není pouze sběratelskou karetní hrou; je to zážitek spojující kouzelné světy Disney a Lorcana. Ať už jste fanouškem Disney motivů, nebo hledáte zábavnou TCG hru, Disney Lorcana je pro vás ideální volbou.

V naší nabídce karetní hry Disney Lorcana najdete Boostery a Booster Boxy. Karty Lorcana mají standardní velikost, podobně jako karty Pokémon a Magic: The Gathering, což znamená, že můžete použít příslušenství jako alba a obaly na karty standardní velikosti.

Jako Illumineer budete ovládat 6 magických inkoustů, které vám pomohou vyvolat záblesky Disney postav. Tyto záblesky se mohou objevit ve známých podobách, ale také v nových a neobvyklých variantách. Procestujte svět Lorcany a nasbírejte všechny tyto záblesky, které dělají tento svět tak zajímavým. Díky nápaditým designům ožívají známé Disney postavy, které nabízejí jedinečné schopnosti a atributy, umožňující vám uplatnit vaše strategie, ať už preferujete obranu, útok, nebo kombinaci obou. Každý hráč zde najde záblesk, který mu vyhovuje.

Články

Rise of the Floodborn - Disney Lorcana TCG

Rise of the Floodborn - Disney Lorcana TCG

Velkým Iluminátem otřese náhlá exploze. Uvnitř se sráží magický inkoust a chodbami se valí záplava. Záblesky postav, které chaotická záplava strhla, se překvapivě promění, zatímco vzácné pověsti jsou vyplaveny do Inklandu daleko pod nimi.

Into the Inklands - Disney Lorcana TCG

Into the Inklands - Disney Lorcana TCG

Povodeň spláchla vzácné zvěsti daleko do vnitrozemí! Dobrodružní světlonoši se v touze získat zpět to, co bylo ztraceno, vydávají do neznámých končin říše. Na každém kroku na ně čekají zázraky a tajemství, ale jejich cíl zůstává. Rozptýlená zvěst se musí vrátit do Lorcanovy síně... než se dostane do nesprávných rukou.